skandināvu virtuves

Kā iekļaut metāliskus dizaina elementus virtuves interjerā

Kā iekļaut metāliskus dizaina elementus virtuves interjerā?

Virtuves projekta plānošana ļauj izpausties un meklēt to īsto un tīkamāko risinājumu tieši sev. Ir tik daudz dažādi stili no kuriem izvēlēties, un ja sirdij tuvākais stils ir atrasts, tad vēl jāpamanās atrast piemērotas fasādes, virsmas, rokturi, utt. Šajā procesā Jums noteikti asistēs mūsu dizaineri, taču tāpat ir jāzina, kas Jums patīk un kāda ir Jūsu vīzija savam virtuves projektam.

Šajā rakstā apskatīsim un centīsimies iekļaut svarīgāko par, iespējams, mūsdienās retāk sastopamo, taču nenoliedzami izskatīgo metālisko dizainu un tā iekļaušanu virtuves projektos.

Iemesli, kāpēc iekļaut metāla apdares ir vairāki. Galvenokārt, tas ir neierasts veids, kā izcelt telpas interjeru un metāliskās apdares ir viena no jaunākajām tendencēm, kas turpina gūt arvien lielāku popularitāti dizaina speciālistu vidū.

Arī ražotāji, saskaroties ar pieplūdošo pieprasījumu, papildina savas kolekcijas, lai apmierinātu plaša spektra prasības.

Tad neatbildēts paliek jautājums, kā veiksmīgi iekļaut metāliskos elementus un īstenot savu vēlamo vīziju virtuves projekta izstrādē?

1. Virtuves fasādes

Virtuves mēbeļu fasādes ir visredzamākā virsma visā virtuves projektā, tāpēc tikai pašsaprotami, ka tās varētu būt pirmās, ar kurām sākt papildināt esošo virtuves dizainu. Nesen parādījušies tādi risinājumi, kā piemēram, Niemann Pianovo titāna metālisko toņu fasādes ar Crumble efektu. Šī tipa fasādes ir gan ļoti noturīgas pret skrāpējumiem, gan arī papildina virtuves mēbeles un ievieš vēlamo metālisko piesitienu. Šeit var apskatīt projektu, kurā jau izamntots metāliskās Pianovo fasādes.

2. Metāliska virtuves tehnika

Lai gan virtuves tehnika, tāpat kā fasādes, būs viena no virtuves pamanākajām detaļām, bieži vien netiek padomāts, kādos tieši toņos tā ir vēlama. Taču, ja Jūs esat nolēmuši ieviest metāliskus elementus savā projektā, tad tehnika ir īstā vieta, kur sākt, jo tieši ar metāliskajiem pārklājumiem tehnikai ir vislielākā izvēle, būs ērti un izdevīgi atrast piemērotāko risinājumu tieši savai virtuvei. 

3. Virtuves mēbeļu rokturi

Agrāko standartu – nerūsējošā tērauda rokturus pamanījās nomainīt gan ar ādas apdarītie, gan koka un citu materiālu rokturi, taču, ja ir vēlme savai virtuvei piešķirt industriālāku izskatu un ieviest kādu metāliskāku elementu, tad metāla rokturi, piemēram, no mūsu partneriem Furnipart ir lielisks sākums.

Ja arī Jums ir vēlme pēc svaiga, personalizēta virtuves projekta, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit! Viņi Jums palīdzēs noskaidrot katru detaļu līdz pat mazākajam sīkumam.

Share your thoughts