skandinavu_virtuves

3 populārākās virtuves mēbeļu krāsas – kāpēc tās izvēlēties?

3 populārākās virtuves mēbeļu krāsas

Kā jau jebkuras telpas interjerā, arī virtuvēs īpaši lielu lomu spēlē tieši krāsu izvēle, jo pat mazākās izmaiņas krāsu paletes vai toņu izvēlē var krasi mainīt telpas noskaņu un kopējo tēlu. Tieši Jūsu telpai pieskaņota virtuves krāsu palete padarīs uzturēšanos un gatavošanu tajā daudz patīkamāku. Piemēram, plašākām telpām lieliski piestāv tumšāki toņi, kamēr kompaktākām virtuvēm piestāvēs tieši gaišākie toņi, kas radīs plašuma sajūtu. Virtuves fasādes, kuru krāsa ir gaumīgi pieskaņota pārējam mājokļa interjeram, atstās patīkamu iespaidu gan uz Jūsu tuvajiem, gan viesiem. 

Lai arī cik airaujoša virtuves mēbeļu projektēšana nebūtu, ne vienmēr ir skaidrs, ar ko sākt un kuru krāsu paleti izvēlēties, tieši tāpēc piedāvājam ieskatu trīs šī brīža aktuālākajās krāsu paletēs un to raksturīpašībās.

1. Baltas virtuves

Klasika, kas nekad nenoveco – baltas virtuves. Ja padomā ir konservatīvāks mājokļa interjers, tad baltas virtuves ir tieši Jums, jo baltā krāsa ir patiesi universāla. Tā saskanēs ar praktiski jebkuru dizaina elementu un virtuvē ienesīs gaišuma un plašuma sajūtu. Virtuvju tendences nāk un iet, taču baltie toņi savu aktualitāti nezaudē. Papildus tie virtuves mēbelēm piešķirs tīru, plūdenu izskatu, tieši tāpēc baltais ir tik populārs minimālisma un skandināvu stila piekritēju vidū.

2. Virtuves zilos toņos

Ja Jums ir vēlme eksperimentēt ar krāsu, tad zilie toņi ir perfekta izvēle. To radītais dramatiskais iespaids lieliski papildinās jebkuru virtuves projektu un zilos toņus būs viegli apvienot arī, piemēram, ar koka vai citiem dizaina elementiem. Zilajai krāsu paletei piemīt elegance un izsmalcinātība, taču tā saglabā arī savu maigumu. Lieliska izvēle katram interjera dizaina cienītājam, kurš ir gatavs atteikties no ierastajiem neitrālajiem, gaišajiem toņiem.

3. Pelēkas virtuves

Pelēkais daudziem ir kā zelta vidusceļš starp neitrālajiem gaišajiem un dramatiskajiem tumšajiem toņiem. Nav pārsteigums, ka pelēkā krāsa tik strauji guvusi popularitāti, jo šie toņi ir viegli pieskaņojami citiem interjera dizaina elementiem un izceļas ar savu universālo pielietojumu. Pelēkā krāsu palete telpā radīs mājīguma sajūtu un parūpēsies, lai tā neliktos pārāk vienmuļa vai monotona.

3 populārākās virtuves mēbeļu krāsas – Secinājumi

Virtuves krāsu paletes izvēle ir gaumes jautājums, taču ir svarīgi apzināties, kā izvēlētā krāsu palete ietekmēs pārējo telpu un mājokļa interjeru. Ja arī Jums ir vēlme sākt sava virtuves projekta izstrādi, tad droši sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Share your thoughts