skandināvu virtuves

Virtuves, kurās satiekas klasika un modernais minimālisms – trends?

Lai arī kādas būtu jaunākās interjera tendences, divu stilu iedvesma būs manāma vienmēr – klasika un modernais minimālisms. Klasiskās noskaņas virtuves dizainā vienmēr saglabās savu popularitāti un ies pāri laikam, taču mūsdienās to nenoliedzami iespaido modernie virtuvju stili, taču jāatzīst, ka klasisais stils modernā izpildījumā rada lielisku kombināciju.

Kad Jūsu virtuves projekts ir izstrādes procesā, atcerieties, ka virtuve ir kā kanva, tā ir jāveido pēc Jūsu vēlmēm, lai arī no kurienes nāktu Jūsu iedvesma. Ierastie virtuves dizaina stili kalpo tikai kā vadlīnijas un kopsaucējs, pie kura pieturēties.

Lielākais pluss modernām virtuves mēbelēm ir augstākās kvalitātes tehnikas risinājumi, kā piemēram, grozu sistēmas, plauktu mehānismi, vai attēlā redzamais tvaika nosūcējs, kas integrēts virtuves salā un kad nav nepieciešams, vispār nebūs pamanāms, tādejādi saglabājot virtuves plūdeno izskatu.

Jāpiemin, ka ne tikai stils un krāsu palete rada virtuves noskaņu, to spēcīgi ietekmē arī citi smalkāki elementi, piemēram, atvērtie plaukti vai gaumīgi piemeklēts jaucējkrāns. Gaumīgi piemeklējot dizaina elementus, kuri piestāv Jūsu interjeram, padarīs telpas interjeru vēl jo patīkamāku.

Jebkurš spēs novērtēt virtuves dizainu, kur tiekas minimālisms ar klasiskajām noskaņām. Izvēle ir Jūsu, nav nepieciešams pieturēties pie vispārējiem standartiem, izvēlaties Jūms pievilcīgākos risinājumus un rezultāts vienmēr būs lielisks!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties