kā izvēlēties fasādes

Virtuves fasādes – kā izvēlēties piemērotāko materiālu?

Virtuves fasādes

Augstas kvalitātes virtuves mēbeļu fasādes telpā rada pavisam citādāku noskaņu, uzreiz jau pēc skata ir iespējams pateikt, ka pie virtuves dizaina ir īpaši piedomāts. Fasāžu izvēle ir svarīgs solis virtuves izstrades procesā, taču daļa no mājokļu īpašniekiem nekad nemaz nav apsvēruši, kādu materiālu izvēlēties jaunajam virtuves projektam. Ņemot vērā, cik lielu iespaidu var atstāt virtuves fasādes uz kopējo dizainu, zemāk apkoposim katra materiāla svarīgākās īpašības.

MDF

MDF ir augstas kvalitātes, ļoti gluds kompozītmateriāls, kas izgatavots no pārstrādātām koksnes šķiedrām un sveķiem. MDF piesaista ar savu noturību pret plaisāšanu un lobīšanos, kas sniedz iespēju to viegli pārklāt ar tieši Jums vēlamo krāsu. Šis materiāls sniedz iespēju to lakot un krāsot, kā arī no tā izgatavot frēzētas rāmīšu fasādes, kas ir lielisks risinājums klasiskai virtuvei. MDF fasādes ir arī augsti noturīgas pret skrāpējumiem, kas ir viens no iemesliem, kāpēc arvien vairāk mūsu klientu izvēlas tieši šādu fasāžu risinājumu.

Glancēts un matēts akrils

Akrils ir materiāls, kas ir īpaši gluds un kas veido izteiktus atspīdumus, tādējādi to var izmantot, lai piešķirtu virtuvei plašuma sajūtu. Tas ir pieejams plašā krāsu vairācijā, un ja ir gaumīgi iekļauts interjerā, var virtuvi padarīt gaišāku un vienlaikus arī plašāku, tas piešķirs virtuves mēbelēm dimensiju.

Lamināts

Lamināts ir mākslīgs kompozītmateriāls, kas izgatavots, saspiežot kopā plānus papīra un plastmasas sveķu slāņus. Tas ir izturīgs un vizuāli pievilcīgs, un tā virsslānis ir apdrukāts ar kādu dekoratīvu rakstu vai krāsu, kas ir viens no iemesliem, kāpēc šādu fasāžu risinājumu iespējams pieskaņot ikvienam dizainam un interjeram. Lamināta fasādes ir pieejamas plašās krāsu variācijās, tāpēc sev tīkamu var rast ikviens! 

Ilgu laiku koka fasādes bija standarts, kurš palika nemainīgs ilgi, taču tagada ir pieejami tādi materāli kā MDF, akrils, fasādes ar melamīna pārklājumiem un vēl dažādākie stili, izvēle ir Jūsu! Nav pareiza vai nepareiza izvēle, ir tikai fasādes materiāls, kurš vislabāk piestāvēs Jūsu gaumei.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts