Mūsdienīga virtuve blāvos pasteļu toņos – atkāpe no ierastā

Mūsdienīga virtuve un tās raksturīgās iezīmes

Visur, kur uzmet skatienu, redzamas minimālās, modernās tendences, taču ik pa laikam parādās arī kāds neierastāks trends. Šoreiz virtuve pasteļu toņos. Tās izstaro patīkamu mieru, viegli pieskaņot dažādākajiem interjeriem un garantēts, ka virtuves mēbeles kļūs par virtuves odziņu. Ja nav pārliecības, vai vēlaties 100% visu virtuvi izstrādāt pasteļos, tālāk īsumā gan par vairākiem veidiem kā iekļaut pasteļus savā virtuves projektā un arī par to, kā izveidot tieši šāda tipa virtuvi.

Krāsu palete un materiāli

Šī mūsdienīgā virtuve piesaista ar savu dizainu un krāsu paleti, jo tā ir tā, kas piešķir virtuvei tās auru, virtuves telpai noskaņu un izceļ to. Ja vēlaties eksperimentēt ar pasteļu toņiem, tad mūsdienās ieteicamākie ir pelēcīgi zilganie un zaļganie. Retākos gadījumos sastopamas arī laša rozīgos toņos izstrādātas virtuves, taču Eiropas ziemeļos tādas sastopamas pavisam reti.

Otrs aspekts, ko vērts minēt, ir materiāli. Attēlos redzamajā virtuvē galvenokārt dominē MDF, taču svarīgi vienmēr piedomāt pie elementiem, kas izcels kādu virtuves daļu. Šajā gadījumā tā ir virtuves sala un tās masīvkoka virsma, kas arī kalpo kā ēdamgalds un un papildus vieta uzglabāšanai.

Stila izvēle, iekārtojums un virtuves sala

Kā jau tikko minējām, virtues sala sniedz papildinājumu ne tikai virtuves funkcionalitātei, bet arī dizainam. Ja telpa atļauj, salas iekļaušanai vajadzētu būt prioritāšu saraksta augšgalā. Virtuves sala un tās sniegtie plusi neizmērojami padarīs virtuves lietošanu patīkamāku. Iekārtojums kļūs organiskāks un darba trijstūris ērtāks.

Mūsdienīgā virtuve un tās tehnika

Tehnika, kā ledusskapji atstāti atsegti tieši tāpēc, ka pasteļu toņi visbiežāk tiek kombinēti ar metāliskajiem toņiem. Metāliskie elementi izceļ patīkamo pasteļu toņu maigumu, tādejādi dizains būs vēl jo interesantāks skatam. Tieši tāpēc tāds elements, kā nosūcējs izvēlēts vara krāsā – radītais kontrasts ar fasādēm ienes virtuvē klasisku noskaņu ar modernu piesitienu.

Kā izveidot vienotu virtuves dizainu?

Meklējot ceļu uz savas dizaina idejas īstenošanu vērts atcerēties, ka akcenti ir tas, kas virtuves dizainu apvieno un integrē pārējā mājokļa dizainā! Vienmēr pie to izvēles ir jāpiedomā. Piemēram, tumši pelēcīga virsma? Izvēlaties tumši pelēcīgus virtuves krēslus. Balts sienas panelis? Apsveriet ideju par baltiem atvērtajiem plauktiņiem! Iespējas ir neierobežotas!

Pasteļu toņi, jo īpaši zilganie, ir mierīgi, patīkami skatam un viegli pieskaņojami praktiski jebkuram interjeram. Lai maksimalizētu dizaina noskaņu, pasteļi pieprasa arī dažādākos akcentiņus, kā piemēram, metāliskos elementus. Izvēle ir plaša, ir skaidrs, ka atradīsiet kaut ko, kas uzrunās Jūsu sirdi!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts