Minimālistiskas virtuves mēbeles, iebūvētas nišā, pelēkā, tumši zilā un koka tonī ar akmens virsmu

Demo virtuve Hoffmann rezidencē

Virtuve Hoffmann rezidencē ar pārējo mājokļa interjera dizainu

lokācija

Jaunais un elegantais projekts virtuve Hoffmann rezidencē mirdz savā greznībā Kuģu ielā 13, Klīversalā, Pārdaugavas kreisajā krastā. Šī atjaunotā vēsturiskā ēka, kas stāv pie Daugavas krastmalas, var lepoties ar saviem unikālajām iezīmēm – burvīgu arhitektūru un iespaidīgu panorāmas skatu uz Rīgas vecpilsētu, kas piešķir tai īpašu šarmu un padara neaizmirstamu.

Matētas virtuves fasādes un skapīši

Virtuve Hoffmann rezidencē – interjers

Šī projekta virtuves dizains ir mūsdienīgs un minimālistisks. Tā ir taisna veida virtuve, kas izvietota pie vienas sienas. Kā īpatnība, tā ir izbūvēta līdz griestiem ar divlīmeņu sienas skapīšiem, kas rada gan estētisku, gan praktisku risinājumu.

Minimālistisks interjera dizains

Virtuves fasādes

Virtuves fasādes ir veidotas ar smalki pārdomātu 3 krāsu kombināciju. Zemajiem virtuves skapīšiem izvēlēta Alvica supermatt antracīta krāsas dekors, kas ir eleganta un gaiša. Savukārt augstajiem blokiem ir Alvica supermatt basalto, kas piedāvā siltu kontrastu. Sienas skapjiem ir izmantots balināts ozolkoka finierējums, kas ir pieskaņots parketa grīdas tonim un ievieš tajā dabīgas un klasiskas sajūtas.

Virtuves galds ar žurnālu

Galda virsma

Galda virsmai un sienas panelim šajā virtuves interjerā ir izmantots kvalitatīvs birstēts granīts, kas ar savu 3 cm biezumu ne vien piešķir šai telpai izsmalcinātu un elegantu izskatu, bet arī nodrošina nepārspējamu izturību. Granīts ir pazīstams ar savu izcilu izturību un ilgmūžību, tādējādi nodrošinot, ka jūsu virtuves virsma ne tikai izskatīsies lieliski, bet arī kalpos ilgus gadus.

Krēmīgu krāsu interjera dizains

Interjera dizains

Mūsdienīgā minimālisma stils šajā virtuvē ir panākts, saglabājot interjera dizainu vienkāršu un nepārtrauktu, liekot akcentu uz tās funkcionālumu. Tā vietā, lai piepildītu telpu ar liekiem priekšmetiem, dizains ir koncentrēts uz to, kas ir būtisks. Tas veido telpu, kurā ir viegli kustēties un strādāt, radot vienlaikus patīkamu vidi.

Matēti virtuves skapīši

Secinājumi

Noslēgumā, Hoffmann rezidences virtuve ir ideāls piemērs tam, kā mūsdienīgs minimālisms var tikt veiksmīgi piemērots, lai radītu gan funkcionālu, gan estētiski pievilcīgu telpas interjeru.

Ja ir kādi neatbildēti jautājumi sazinieties ar mums šeit!

Share your thoughts