Kā saglabāt mājīguma sajūtu?

Kā mūsdienīgā mājoklī saglabāt mājīguma sajūtu?

Kā mūsdienīgā mājoklī saglabāt mājīguma sajūtu? Uzzini šodienas rakstā

Ar vien biežāk novērojams, ka tieši virtuves mēbeles ir nonākušas mājokļa interjera fokusa centrā, līdz ar to arī saprotams, cik ļoti virtuves dizains ietekmē kopējo interjera dizaina valodu. Jau kādu laiku virtuvju tendenču topu iekarojis minimālisms un tā paveidi un tam ir daudzi lieliski iemesli, taču līdz ar minimālisma stila ieviešanu interjerā, var sākt pazust mājīguma pieskāriens. Kā saglabāt mājīguma sajūtu vai pat kultivēt to savā mājoklī?

Virtuves fasādēm izvēlēts duāls dizains, kur daļa ir vācu ražotāja Niemann balts, matēts akrils. Tas ir kvalitatīvs, viegli kopjams un moderns fasāžu risinājums, kas vienlaikus rada plašākas telpas sajūtu un pieskaņojas telpas gaišajam koptēlam. Otra daļa no virtuves fasādēm veidota ar ozolkoka finierējumu. Virtuves darbavirsmai piemeklēts Egger lamināts.

Papildus gaismu virtuvē ienes arī sienas skapīšos iefrēzēta LED lente, kas ne tikai atvieglos gatavošanas priekus diennakts tumšajā laikā, bet arī izcels virtuves dizaina nianses. Savukārt kā kontrastējošs dizaina elements izvēlēti Furnipart Lounge rokturi. To zeltainā krāsa un minimālistiskais dizains izceļas uz fasāžu fona, piešķirot virtuvei modernu, taču patiesi mājīgu izskatu. Apgaismojums, finierētās fasādes un kombinācija ar koka grīdu – tā ir īstā formula, kas mājoklī saglabās mājīguma noskaņas!

Svarīgi pieminēt, ka mājīguma sajūta nav viss, kas svarīgs virtuves mēbelēm. Īpaši svarīga ir tieši funkcionalitāte, piemēram, plūdenai un klusai durtiņu atvēršanai un aizvēršanai, virtuvē integrētas augstākās klases Blum viru un atvilkņu sistēmas, kā arī paceļamie mehānismi, Vauth-Sagel grozi sniedz papildus vietu ērtai glabāšanai.

Kā mūsdienīgā mājoklī saglabāt mājīguma sajūtu? Kopsavilkums

Ērtas un funkcionālas virtuves atslēga slēpjas detaļās, taču mājīguma noskaņa mājoklī atkarīga no virtuves, kuras dizaina valoda to veicina! Jauna virtuves projekta izstrādē svarīgi pievērst uzmanību pat smalkākajām detaļām, taču lielāko īpatsvaru uz dizainu sniegs tieši materiālu izvēle. To tik tiešām ir daudz, tieši tāpēc mūsu dizaineri ir tie, pie kuriem vērsties, lai radītu labāko risinājumu Jums.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz gal am skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts