Virtuve ASTRIDA ar tumšām fasādēm un koka dekoriem

FENIX fasādes – trends un kvalitāte

Mūsu izstrādātais virtuves dizains radis savu mājvietu jaunajā projektā Salienā. Virtuves dizains ieturēts modernā minimālisma stilā, izmantojot luksus klases materiālu salikumu. Virtuves fasādēs izmantots Fenix nanomateriāls, bet sienas panelis un galda virsma no Technistone kvarca.

Akmens virsma

Kvarca galda virsmas paliek arvien popoulārākās virtuves interjerā, tām piemīt vairākas pozītīvas īpašības. Pirmkārt, jau dizains un akmens sajūta, pieejami daudz dažādi dekori gan mierīgi vientoņi, gan akmeņu un marmora tekstūru dekori. Kvarcu var dabūt arī 2cm plānu, kā zināms plānās virsmas tagad ir ļoti aktuālas. Kvarcs neuzsūc sevī krāsas, kas virtuvē mēdz būt no dažādiem pārtikas produktiem, tās ir noturīgas pret skrāpējumiem un karstumu, un ar tām var komplektēt pabūvējamās izlietnes.

Šim virtuves projektam sienas skapji veidoti ar pārkari, lai nav jāliek rokturi. Bet augšējie antresoles skapji atverās uz Blum push mehānismiem.

Virtuves rokturi

Melnas rokturu līstes no Haafele ar savām slaidajām līnijām padara virtuvi modernu un elegantu. Šoreiz lai kvarca virsmu padarītu dizainiski vēl pievilcīgāku un plānāku, priekšējā kante tika nofrēzēta 45 grādos, un no priekšas tās biezums ir 12 mm.

FENIX fasādes ar asmens galda virsmu

FENIX fasādes

FENIX fasādes dekors šobrīd ir viens no top fasāžu dekoriem savu unikālo īpašību dēļ. FENIX fasādes ir izteikti matētas, uz tām praktiski nepaliek pirkstu nospiedumi, tās minimāli atstaro gaismu, kā arī ja gadās nejauši materiālu noskrāpēt- mikro švīkas iespējams viegli dabūt laukā paberzējot ar abrazīvu materiālu.

Virtuves apgaismojums

Savās virtuvēs mēs izmantojam Šveices kompānijas L&S iefrēzējamos led risinājumus. Tām ir ļoti patīkama un kvalitatīva gaisma.

Koka dekors

Kā viens no dizaina elementiem, kas piedod savu īpašo sajūtu šim projektam, ir koka dekora plauktiņš, kas piestiprināts pie kvarca sienas paneļa ar neradzamiem stiprinājumiem.

Pabūvējāmā akmens izlietne no Franke un melns Blanco masītājs ar filtrētoto ūdens opciju.

Ja arī Jūs meklējat mūsdienīgu, kvalitatīvu un izdevīgu virtuves risinājumu, droši sazinieties ar mūsu dizaineriem!

Share your thoughts