Modernais pelēkais virtuvēs

Modernais pelēkais virtuvēs šeit ir uz ilgu laiku!

Modernais pelēkais virtuvēs

Pelēkajam tonim piemīt kas īpašs, tas ir tieši perfekts virtuves mēbelēm. Reizēm citi mēdz apgalvot, ka viņiem pelēkie toņi neiet pie sirds, taču viss ir atkarīgs no tā, kā to kombinē ar citiem toņiem. Iedomājieties pelēkas sienas, virsmas un grīdu – viss mājoklis pelēks. Protams, ka tas liktsies vienmuļš, taču, ja viens mājokļa aspekts, kā piemēram, virtuve, tiek izstrādāts pelēkās krāsās, tas lieliski papildinās kopējo interjeru.

Neitrāls – baltā alternatīva

Pelēkais bieži vien kalpo kā neitrāla kanva, uz kuras pamata veidot pārējo telpas interjeru, iekļaujot citus spilgtus un mazāk spilgtus elementus. Uz pelēkajiem toņiem var skatīties dažādi, taču no dizaina viedokļa to labāk vērtēt nevis kā konservatīvu krāsu, taču toni, kuru izmantot, lai izceltu svarīgākos dizaina elementus telpā. Savā ziņā pelēkais tik tiešām ir mazāk populāra, taču ne mazāk piemērota alternatīva baltajiem toņiem.

Moderno stilu pamatā un ne tikai

Pelēkas krāsas fasādes ir piemērota opcija ne tikai mūsdienu minimālajiem stiliem, bet leliski iederās arī klasiskā vai tradicionālo stilu virtuvēs. Pelēko varētu arī dēvēt par kompromisu krāsu, jo tā atrod vidusceļu starp balto un melno, diviem kontrastējošiem toņiem. 

Plaša palete, no kuras veikt izvēli

Vienmēr esam pieņēmuši, ka pelēks ir pelēks un viss, taču, kas ir interesanti, pelēkie toņi sniedz tik plašu izvēli, ka vienmēr būs arī īstais tieši Jums! Diemžēl jāatzīst, ka latviski šos toņu nosaukums var tikai noraksturot, jo tiešie tulkojumi nepastāv. Daži populārākie ir – ogļu, ziloņu un citu krāsu kombināciju, kā piemēram, zili pelēkais un zaļi pelēkais, un bēšīgi pelēkais. 

Modernais pelēkais virtuvēs, tad jā, vai nē?

Atkarīgs no mājokļa un iecerētās dizaina valodas, taču pelēkajam noteikti ir sava vieta katrā virtuves telpā! Tas ienes spēcīgas industriālās vai minimālās noskaņas, kas var palīdzēt izstrādāt virtuves stilu futūristiskākos stilos. Tā ne tikai sniedz lieliskas dizaina iespējas, bet pelēkajam piemīt funkcionālā puse, labi apslēpj netīrumus un skrāpējumus!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts