minimālistiska virtuve

Mūsdienīgas virtuves atslēga – virtuve bez rokturiem

Virtuve bez rokturiem

Virtuvju tendences mainās, interjera stili pielāgojas jaunākajām tendencēm un cikls turpinās. Taču stils, kas palicis nemainīgs un turpināsies vēl ilgi – modernais minimālisms. Modernais minimālisms raksturojams ar tīrām, plūdenām līnijām, lielākoties neuzkrītošu monohroma paleti un vienkāršu, taču funkcionālu dizainu.

Virtuve bez rokturiem gaišos toņos

Lai gan sākotnēji var likties, ka modernā minimālisma stils ir pavisam vienkāršs, tas ir tikai ārējais, dizaina aspekts. Viens no mērķiem ir ar vienkāršību atbrīvoties no visa liekā, lai netraucētu funkcionalitātei un atbrīvotu darbu virtuvē, sagatavojot darba vidi, kur viss ir rokas stiepiena attālumā un atrodams nepiepūlot atmiņu.

Virtuve bez rokturiem un akmens galda virsmu

Viens no iecienītākajiem risinājumiem, kas virtuves mēbelēm uzreiz piešķirs plūdenākas aprises – virtuve bez rokturiem! Nebūtu gluži pareizi teikts, ka virtuve bez rokturiem. Rokturi ir, taču tie nav ierastie metāla vai koka, bet gan tie ir aizstāti ar, piemēram, fasādi, kas veidota ar pārkari vai arī tiek iefrēzēti. 

Virtuve bez rokturiem un studio tipa izkārtojumu

Izstrādājot projektu, kas plānots bez rokturiem prasa īpašu atjautību no dizaineru puses. Protams nepieciešams ļoti rūpīgi izplānot, kā virtuves zona tiek sadalīta, kur nepieciešams rokturus iefrēzēt un kur var veidot skapīšus ar pārkarēm. Taču galu galā šī plānošana arī atmaksājas, jo papildus elegantākam un plūdenākam dizainam, ir vēl vairāki plusi. Piemēram, nav nepieciešams izmantot tradicionāli lietotos rokturus, kas samazina projekta izmaksas, arī lietošanā, rokturus, skapīti, kuram rokturi ir iefrēzēti, varēs atvērt pat īpaši nepievēršot uzmanību un tverot to, kā vien sanāk vai ir ērtāk.

Balts Virtuves mēbeļu dizains ar salu

Virtuve bez rokturiem – kopsavilkums

Virtuves mēbeles bez rokturiem nav nekas jauns, taču pēdējos gados, saistībā ar  minimālistisko tendenču eksponenciāli augošo popularitāti, šāda stila iedvesmotas virtuves mēbeles sastopamas ar vien biežāk. Virtuves bez rokturiem piedāvā atjautīgākus, skatam patīkamākus un ne reti lietošanā ērtākus risinājumus, tāpēc popularitāti šī tendence baudīs vēl ilgi.

Gaišas Virtuves mēbeles bez rokturiem

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts