Pelēka dizaina virtuve

Gaumīgi pelēkais virtuvēs – vēl aktuālāks 2020. gadā!

Gaumīgi pelēkais virtuvēs

Gadi iet un līdz ar tiem mainās arī virtuves tendences, taču šogad viens ir īpaši skaidrs, pelēkais nekur nepazudīs un kļūs arvien populārāks! Pelēkie toņi izceļās ar savu neitrālo dabu un to, cik viegli pie tiem pieskaņot praktiski jebkuras citas krāsas elementus, taču saglabājot dizaina neitralitāti. Skaidrs, ka pelēkā krāsa ir īpaši populāra skandināvu un minimālo stilu cienītāju vidū, taču, ar ko vēl tā izceļās?

Krāsai viennozīmīgi ir liela nozīme mājokļa noskaņas radīšanā, tāpēc interjera toņu izvēle jāveic īpaši uzmanīgi, lai panāktu sev tīkamo rezultātu. Vienmēr var vadīties pēc aktuālākajām tendencēm, taču jāņem vērā, ka pēc pāris gadiem tās var vairs nebūt aktuālas, tāpēc mūsu dizaineri iesaka veidot virtuves pēc savām vēlmēm, tendences ņemot kā paraugu iedvesmai.

Pelēko toņu izvēlei virtuves dizaina izstrādē ir vairāki plusi, kā piemēram, tie rada neitrālu noskaņu, taču, atšķirībā no baltajiem toņiem, neradīs vienmļas noskaņas un nekad neliksies garlaicīgi vai pārāk blāvi. Tieši tāpat kā baltā krāsa, arī pelēkā ir īpaši iecienīta minimālisma piekritēju vidū tieši iepriekš izcelto īpašību dēļ. 

Galvenais iemesls, kāpēc izvēlēties tieši pelēkos toņus, kā dominējošo toni. Reizēm var likties, ka tā padarīs garlaicīgu, jo ne reti pelēkais ir drūms, taču tieši tas ir nepieciešams. Uz pelēkā un vienkāršā kopskata var lieliski izcelt tās virtuves nianses, kuras Jums tīk visvairāk! Piemēram, ja mērķis ir uzsvērt skaisto masīvkoka virsmu, tad pelēkas fasādes ir tieši tas, kas Jums nepieciešams!

Gaumīgi pelēkais virtuvēs – kopsavilkums

Ir vēl neskaitāmi daudz citu iemeslu, kas padara pelēko krāsu tik pievilcīgu. Tā izstaro mieru, taču saglabā arī virtuvē ne tik vienmuļu gaisotni. Pelēkais saistās ar luksusu un ērtībām, tāpēc, apvienojot ar gaumīgi izvēlētiem elementiem, pelēka virtuve kļūs par interjera mājīgāko daļu un diktēs visa mājokļa koptēla noskaņu. Lai arī cik parocīga nebūtu pelēkā krāsa, vērts minēt, ka viss atkarīgs no tā, cik tumšs tonis izvēlēts. Katram tonim ir savas īpatnības, kuras ir vērts paturēt prātā.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts