skandināvu dizaina virtuve

Skandināvu mājīgums – 3 ieteikumi Jūsu virtuves dizaina iedvesmai

3 ieteikumi Jūsu virtuves dizaina iedvesmai

Pirms plānojiet savas virtuves telpas dizainu, apskatiet un izvērtējiet jaunākās virtuves tendences. Viens no stiliem, kurš jau ilgstoši bauda popularitāti un saglabās savu aktualitāti vēl ilgi, ir skandināvu dizains. Kāpēc tā? Pavisam vienkārši, to viegli var pielāgot savām vēlmēm un panākt vēlamo mājokļa interjera noskaņu. Zemāk aprakstīti trīs galvenie ieteikumi, lai sāktu ceļu uz skandināvu stila ieviešanu virtuves telpā!

Pelēkas Virtuves bilde no raksta - 3 ieteikumi Jūsu virtuves dizaina iedvesmai

1. Krāsu palete – gaišie vai pelēcīgie un siltie zemes toņi

Virtuvē nav nekas svarīgāks par krāsu paleti! Nekas cits tik krasi nespēj mainīt virtuves noskaņas, tāpēc, lai panāktu vēlamo izskatu, vēlams ievērot skandināvu tradīcijas un izmantot klasiskos toņus – baltos, pelēkos vai brūnīgos. Tie ir neitrāli, nomierinoši un piešķirs virtuvei klasisku noskaņu.

Pelēkas Virtuves mēbeles ar asmens galda virsmu

2. Koka elementi

Kad runa ir par skandināvu stilu, pirmais, kas nāk prātā ir koka elementi. Gadu gaitā tie jau ir kļuvuši gandrīz kā sinonīmi. Kokam piemīt lieliska īpašība ienest telpā mājīgumu un siltākas noskaņas, kas uzreiz padara uzturēšanos telpā patīkamāku. Tieši tāpēc skandināvu stila virtuves ir lieliskas ciemiņu uzņemšanai. Tās patiks ikvienam!

Klasiska dizaina cepeškrāsns

3. Tīrs, vienots interjers

Skandināvu stilam ir tendence izplūst no virtuves un pārņemt arī pārējā mājokļa interjeru. Lai iegūtu patiesu tīra stila noskaņu, ieteiktu parūpēties, lai visa mājokļa noskaņa sader ar to, kuru Jūs plānojat ieviest virtuves telpā.

3 ieteikumi Jūsu virtuves dizaina iedvesmai – KOPSAVILKUMS

Skandināvu stilu ir grūti ielikt rāmjos, tam ir daudz un dažādas izpausmes, tāpēc noiet “greizi” nav iespējams. Atrodiet īsto projektu no kura iedvesmoties un pārējais izstrādes process jau paliek mūsu ziņā.

Pelēkas Virtuves mēbeles ar metāla rokturiem

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts