Rāmīšu fasādes virtuves stilā

Rāmīšu virtuves fasādes – klasiska stila pamatā

Rāmīšu virtuves fasādes

Elegants dizains ir svarīgs, taču dizains, kas nenovecos ir vēl svarīgāks. Rāmīšu fasādes sniedz tieši to, to ieviestā klasiskā noskaņa nekad neizies no modes. Fasādes, tas ir elements, kuru projektēšanas laikā var viegli palaist garām un nepievērst īpašu uzmanību, taču vērts atcerēties, kas fasādes ir virtuves redzamākā daļa, ar kuru nāksies saskarties katru dienu. Fasādēm arī ir spēcīga ietekme uz kopīgo mājokļa interjeru. Rāmīšu fasādes ienes klasiku, mājīgumu un, ja to gaumīgi saskaņo ar pārējo interjeru, rezultāti var būt izcili.

Virtuvēs, kuras papildina rāmīšu fasādes, tiek radīts vienkāršs, taču pievilcīgs dizains, kas var papildināt interjera klasisko noskaņu, ja tas ir tas, ko Jūs vēlaties. Visbiežāk tās tiek izstrādātas no krāsota MDF, tādējādi fasādes būs noturīgas pret mitrumu un citiem visdažādākajiem ārējiem faktoriem. Rāmīšu fasādēm ir neizmērojami liela ietekme uz virtuves koptēlu, tās strādā kā elements, kas izceļ visu dizainu, tāpēc virtuve nekad nešķitīs vienmuļa.

Ierasts, ka rāmīšu fasādes tiek asociētas ar klasiskā stila virtuvēm, taču ne reti to ietekme jūtama arī citur, kā piemēram, skandināvu stila virtuvēs, kur visbiežāk uzsvars ir tieši uz klasiku un gaišajiem toņiem.

Tad kāpēc savam virtuves projektam izvēlēties rāmīšu fasādes? Tas ir klasiskā stila pamats, tendence, kura nekad nepazudīs un kuru būs viegli iekļaut jebkurā mājokļa interjerā. To pielāgošanas spējas ir lielākais pluss. Lai arī kāds būtu Jums tīkamais interjers, rāmīšu fasādes palīdzēs radīt virtuvi, lai tā pieskaņotos Jūsu vēlamajai vīzijai.

Lai panāktu klasiskākas noskaņas Jūsu interjerā, rāmīšu fasādes ir lielisks sākums, taču svarīgi atcerēties, ka rāmīšu fasādēm ir sava vieta arī minimālistiskajos, skandināvu, un arī citos stilos. Virtuvju stili mainās, tos nevar paredzēt, taču rāmīšu fasādes būs topā vienmēr, tas ir skaidrs.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts