Skandināvu virtuves

Jauktie virtuves stili – labākais no katra!

Ja parādās vēlme veidot jaunu virtuves projektu, bieži vien pirmā ideja, kas ienāk prātā ir: “Kādu virtuves stilu izvēlēties? Kurš vislabāk piestāvēs?”. Protams, nav slikti apsvērt visas iespējas un kārtīgi izplānot, kas vislabāk iederēsies mājoklī, taču, ideālā gadījumā nevajadzētu savas vēlmes un iztēli ierobežot izvēloties konkrētu virtuves stilu. Tieši tāpēc popularitāti sākuši gūt arī jauktie stili, kā piemēram šajā rakstā apskatītais skandināvu virtuves iekārtojums ar “retro” noskaņu.

Dažkārt divi stili ir labāki nekā viens. To pierāda arī šis lieliskais virtuves mēbeļu stils, kurš apvieno skandināvu stila moderno un minimālistisko domāšanu ar klasisko mājīgumu un nomierinošiem, maigiem toņiem. Virtuves dizaina noskaņās skaidri redzams, ka tā radīta ar fokusu uz funkcionalitāti, lai sniegtu maksimāli vienkāršu un ērtu piekļuvi visam nepieciešamajam, taču saglabājot tīrās līnijas un “nepārbāžot” virtuvi ar lieko.

Hibrīdstils, kas apvieno labāko no abām pusēm. To arī atzīst industrijas speciālisti, šāda dizaina virzība varētu turpināties arī turpmākos gadus, jo šāda dizaina domāšana izslēdz kompromisu meklēšanu, jo tiek izvēlēts tas, ko sirds kāro un tiek apvienoti labākie standarti pat no krasi atšķirīgiem stiliem. Jāatzīst, ka šāda tipa virtuves ir grūti iekļaut konkrētā kategorijā, jo galu galā tas ir kliena vēlmju spogulis un katra klienta vēlmes ir atšķirīgs, līdz ar to, arī gala rezultāts katru reizi ir unikāls.

Jaukts virtuves stils ir lieliska izvēle, ja Jūs neesat pārliecināts, kāds izkārtojums būtu piemērotākais un nav izteiktas vēlmes. Jauktu virtuves mēbeļu stilu ir arī potenciāli vieglāk pieskaņot pārējam mājas interjeram, protams, ja tas ir nepieciešams, un integrēt tā, lai tas nešķistu pārāk raibs vai atšķirīgs. 

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties