Kompaktas virtuves mēbeles – risinājums, kas iederēsies ikvienā mājoklī!

Kompaktas Virtuves mēbeles – jaunais trends?

Kompaktas virtuves mēbeles mūsdienās kļūst tikai arvien aktuālākas, jo liela daļa jaunie projekti un arī citi jau esošie mājokļi virtuves mēbelēm neatvēl tik daudz telpas, cik reizēm varētu sākotnēji vēlēties. Taču nav pamata satraukumam! Jo arī kompakta virtuve reizēm var būt viss, kas ir nepieciešams!

Kādu izkārtojumu izvēlēties?

Kompaktām virtuvēm lielākajā daļā gadījumu praktiski ir tikai divi ieteicami iekārtojumi. L-tipa iekārtojums un virtuve, kas aizņem vienu sienu. L-tipa izkārtojums būs mazliet praktiskāks un visticamāk sniegs vairāk gan darbavirsmas gan uzglabāšanas iespējas, taču vienas sienas virtuves mēbeļu izkārtojums var būt vēl kompaktāks un savā ziņā arī estētiski patīkamāks. Tas arī labāk iederēsies mājoklī, ja virtuve atrodas, piemēram, studio tipa dzīvoklī, kurš ir ļoti atvērts.

Vispārēji ieteikumi un uzglabāšanas iespējas.

Ņemot vērā limitēto kvadratūru, ir pēc iespējas vairāk jāizmanto vertikālās iespējas. Atvērtie plaukti un dažādākās grozu sistēmas būs Jūsu labākais draugs. Arī, lai sakārtotu jau tā limitēto uzglabāšanas vietu, pilnīgi noteikti ieteiktu izmantot atvilkņu organizētājus, lai viss vienmēr būtu īstajā vietā. 

Kā izstrādāt kompaktas Virtuves mēbeles ar savu stila izpausmi?

Vienots stils palīdzēs icelt Jūsu kompakto virtuves mēbeļu projektu. Kā jau intuitīvi var likties, minimālie stili kompaktā telpā vairs nav ieteikumi, bet gan kļūst par nepieciešamību. Gaumīgs skandināvu stils minimālās noskaņās nekad nenovecos un lieliski izskatīsies jebkurā telpā. Tas gan ir tikai viens piemērs. Vispārīgi, lai saglabātu dizaina plūdenumu, pieturieties pie vienas krāsas paletes, izvēlaties iebūvētu tehniku un saskaņojiet dekorus, lai radītu vienotu koptēlu.

Kad runa ir par to kā izvēlēties kompaktas Virtuves mēbeles, visa māksla ir spēt pēc iespējas plašākas funkcionalitātes iespējas apvienot pēc iespējas mazākā vietā. Lai panāktu vēlamo rezultātu, dizaineri mēdz pielietot dažādus atjautīgus trikus, lai saglabātu ne tikai funkciju, bet arī stilu.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts