Mūsdienīga virtuve eleganti klasiskās noskaņās

Virtuve eleganti klasiskās noskaņās

Virtuves stila izvēle ir viens no grūtākajiem pienākumiem, ar kuru jātiek galā virtuves izstrādes procesā. Galu galā, ikviens vēlās izstrādāt virtuvi, kas arī daudziem gadiem gadiem neskaitīsies “vecmodīga”, taču saglabās arī personalizēto pieskaņu. Ņemot vērā to, cik strauji mēdz mainīties tendences, nepieciešams atrast balancu starp mūsdienīgo un vienmēr aktuālo klasiku. Zemāk apskatīsim pāris aspektus, kuriem īpaši pievērst uzmanību.

Mūsdienīga krāsu palete

Izstrādājot virtuves mēbeles izmantojot kādu no tendencēs esošajām krāsām var piešķirt projektam pilnīgi citu noskaņu. Piemēram, klasiska stila virtuve lieliski iet kopā ar tumšākiem toņiem, kā tas redzams attēlos. Tumšās krāsas visbiežāk associējam ar minimālistiskajiem stiliem, taču lieliski sader ar klasiskām virtuvēm.

Dizaina “attīrīšana”

Mērķis ir panākt vienotu, plūdenu dizainu, kurā nav nekā lieka. Lieliskākais veids, kā panākt, lai virtuves mēbeles būtu vienotas un kopskats plūdenāks, ir izmantojot sienas peneli. Sienas panelis ir katras mūsdienīgas virtuves pamatā, jo tas ne tikai papildina dizainu, bet arī atvieglos virtuves uzturēšanu.

Dizaina elementi

Ja mērķis ir izstrādāt virtuves projektu ar modernāku piesitienu, to var panākt iekļaujot dažādus dizaina elementus, plauktus, minimālistiskāka stila rokturus un iekļaujot modernus gaismekļu risinājumus. Tā Jūs panāksiet lielisku rezultātu bez kompromisiem!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts