Kā izstrādāt virtuves dizainu, kas nenovecos?

Kā izstrādāt virtuves dizainu?

Ir daudzi elementi, kas mājoklim piešķir tā noskaņu, taču nav pārsteigums, ka vislielāko ietekmi sniedz tieši virtuves mēbeles. Virtuves telpa ir mājokļa sirds, tajā ģimene satiekas, lai kopā pabrokastotu, iedzertu tēju un vakarā virtuvē tiek aicināti arī ciemiņi. Tieši virtuves telpas izmantošanas intensitātes dēļ ir svarīgi, lai uz virtuvi skatīties būtu prieks vienmēr! Galu galā, kā izveidot virtuves dizainu, kas nenovecos? Ko ņemt vērā?

Pieturieties pie klasiskajiem elementiem

Lai arī cik ļoti varētu vēlēties ieskatīties jaunāko tendenču sarakstā un iekļaut savā virtuvē spilgtākos toņus, kādi tur ir atrodami, tas tiešām nav ieteicams. Visbiežāk interjera speciālisti iesaka pieturēties pie neitrāliem toņiem, kuri ir bijuši un būs aktuāli vienmēr. Tie ir – baltie, zilie, melnie, pelēkie un visdažādākie krēma vai pasteļtoņi.

Tiecieties pie vienotas interjera noskaņas

Vēlams, lai virtuves telpa saplūst kopā ar pārējo mājokļa interjeru un nebūtu tā, ka virtuves mēbeles novērš uzmanību no pārējiem dizaina elementiem. Daļa no visas virtuves izstrādes mākslas ir izveidot izcilas kvalitātes virtuves mēbeles pēc labākajiem mūsdienu standartiem, taču saglabāt šo plūdeno un neuzkrītošo noskaņu, lai virtuve iekļautos kopējā interjerā.

Tikai pats svarīgākais – virtuve bez liekā

Mūsdienu dzīvesveida aktualitāte – minimālisms. Un šai aktualitātei ir pamats. Jūsu virtuve nenovecos nekad, ja tajā nebūs nekā lieka. Virtuves dizains nav mainījies jau gadu desmitiem, pamati ir tie paši un pie šiem pamatiem ir jāpaliek.

Iebūvētā tehnika

Iebūvētā tehnika ir lielisks risinājums, lai attīrītu virtuves kopskatu un panāktu Jums vēlamo rezultātu – radītu ilgtspējīgu virtuvi. Iebūvētā tehnika būs paslēpta no skata, tādējādi radīs šo jau iepriekš minēto noskaņu, ka virtuvē nav nekā lieka. Papildus, nav jāsatraucās un jāpiemeklē speciāli tehnikas toņi, lai tie iederētos kopējā dizainā, jo tā tāpat būs paslēpta aiz fasādēm.

Investējiet kvalitatīvākajos risinājumos

Virtuves mēbeles Jūsu mājoklī kalpos vēl jo daudzus gadus, tāpēc ir vērts apsvērt savas prioritātes un izveidot virtuvi bez kompromisiem, lai arī nākotnē virtuves darbi radītu prieku. Piemēram, L.E.S.S. apgaismojuma risinājumi varbūt ir tikai ekstra, bet mazākās detaļas ir tās, kas Jūsu projektu padarīs īpašu.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts