apgaismojums virtuvē

Kā izcelt virtuves dizainu – apgaismojums virtuvē

Apgaismojums virtuvē

Virtuves telpa, kā saka, ir mājokļa sirds. Neatkarīgi no tā vai tiek pavadīts vakars ar ģimeni, vai arī sanāk visi radi un draugi, viennozīmīgi skaidrs, ka labs laiciņš no šī pasākuma tiks pavadīts virtuvē. Tā ir telpa, kas atspoguļo saimnieka personīgo interjera stila preferenci, tāpēc saprotams, kāpēc virtuves telpa visbiežāk ir prioritāte, kad tiek pārstrādāts mājokļa interjers. 

Kā jau telpai, kura kalpo kā vieta, kur gatavot un izklaidēt viesus, apgaismojums virtuvē ir īpaši svarīgs. Tipiski to iedala 3 daļās: vispārējais apgaismojums, darbavirsmas apgaismojums un akcenti.

Vispārējais telpas apgaismojums

Šis ir apgaismojums, kas izkliedējas pa visu telpu, tā var būt gan dabīgā dienasgaisma, gan mākslīgie apgaismojuma risinājumi diennakts tumšajam laikam. Saprotams, ka šim apgaismojuma veidam vajadzētu būt pēc iespējas augstāk – tuvāk griestiem -, lai telpu izgaismotu pēc iespējas vienmērīgāk un radītu mājīgāku noskaņu.

Darbavirsmas apgaismojums

Lai gan vispārējās telpas apgaismojums izgaismo telpu, vairāk vai mazāk, vienmērīgi, tas tomēr bieži vien rada ēnas vietās, kur notiek galvenā darbība virtuvē – pie darbavirsmas un plauktiņiem. Tāpēc tādi risinājumi kā L.E.S.S. gaismekļi sniegs precīzāku izgaismojumu vietās, kur tas nepieciešams visvairāk.

Telpas apgaismojuma akcenti

Lai izceltu virtuves aprises, nedrīkst piemirst par dažādiem akcentiem un citiem gaismekļu veidiem. Populāra “ekstra”, ja ir vēlme piešķirt savai virtuvei luksusa odziņu, ir apgaismojuma risinājumi, kas iestrādāti, piemēram, atvilknēs. Risinājums, kas neizsakāmi atvieglo darbus virtuvē un noteikti ir vērts katru centu!

Virtuves apgaismojums – secinājumi

Fokusēšanās uz virtuves apgaismojumu un efektīvu tā ieviešanu noteikti padarīs Jūsu virtuves mēbeles patīkamākas skatam un virtuves telpa kopumā izskatīsies labāk! Ja nav skaidrs, kā īstenot savas vēmes, mūsu dizaineri spēs ieteikt īstos risinājumus tieši Jums, par to nevajag satraukties!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz gal am skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts