Skandināvu virtuves

Kā un kāpēc izstrādāt monohromatiskas virtuves mēbeles melnos toņos?

Monohromatiskas virtuves

Virtuves izstrāde ir ļoti atbildīgs process, jo, kā jau zināms, virtuves telpa spēcīgi ietekmē vai pat diktē pārējā mājokļa interjera noskaņas. Ja jau kādu reizi ar šo procesu ir nācies saskarties, tad zināsiet, cik laikietilpīgs ir šis process, jo ir jāveic TIK DAUDZ IZVĒLES! Pat krāsu paletes izvēle var prasīt neparedzēti daudz laika tīri tāpēc, ka ir simtiem variantu un nekad nevar līdz galam saprast, kurš risinājums vai krāsu kombinācija virtuvē izskatīsies vislabāk.

Tieši, lai risinātu šo sarežģīto problēmu, ar vien lielāku uzmanību gūst monohromatiskas virtuves mēbeles, tādējādi nebūs diži ilgi jālauza galva par to, kura kobinācija būs piemērotākā. Īpaši popularitāti guvušas tieši melnas virtuves mēbeles. Kāpēc? Dizains runā pats par sevi..

Balto toņu klasiku ar vien biežāk nomaina citi toņi

Lai gan baltas monohromatiskas vai virtuves, kurās dominē baltie toņi, ir dizaina klasika, kas nenovecos nekad, virtuves tendences mainās un katru gadu klienti vēlās redzēt ko jaunu, neparastu un aizraujošu. Tāpēc ar vien biežāk baltos toņus aizstāj krēmīgie, pasteļu vai nu jau biežāk sastopamie melnie un tumši, tumši pelēkie toņi. Tie ir lieliska izvēle ne tikai tāpēc, ka lieliski izskatīsies jebkurā mājoklī,  bet arī tāpēc, ka tie veiksmīgāk slēps netīrumus, skrāpējumus un citus traipus. Papildus, tādi materiāli kā FENIX Jūsu virtuves dizainu ievedīs pavisam citā ērā. Nanotehnoloģiju materiāli spēj mazos skrāpējumus “sadziedēt” un melnas FENIX fasādes radīs iespaidīgu, minimālu noskaņu, kas patiks ikvienam.

Monohromatiskas, neitrālas virtuves mēbeles iederēsies jebkurā interjerā

Kā jau minējām iepriekš, monohromatisks risinājums ir pateicīgs tieši tā pielāgojamības dēļ. Vienas krāsas izvēle nozīmē, ka mēbeles nebūs pārāk “raibas”, tāpēc vieglāk būs pieskaņot citus dizaina elementus, lai virtuvei piešķirtu tā saucamo odziņu.

Lai arī kādas būtu Jūsu dizaina prasības pārējam mājoklim, monohromatiska virtuves palete ļaus to viegli un bez liekas domāšanas to piesaistīt pārējam mājoklim. Atkarībā no Jūsu veiktās krāsas izvēles, virtuves mēbeles var kalpot kā mājokļa galvenais dizaina atskaites punkts, kas nosaka interjera dizaina valodu.

Lai virtuve nepaliktu vienmuļa – stils un dizaina elementi

Monohromatiskā virtuvē dizaina elementi un kopējais telpas stils ir galvenā atslēga. Vienkāršība, kuru virtuvē ienes vienas krāsas dominance ir jābalansē ar citiem elementiem. Šajā  gadījumā tas redzams apskatot sienas paneli,  tas ienes minimālu, taču jūtamu dažādību – marmora rakstu. Jāpiemin, ka monohromatiskas virtuves ir lieliskākais variants, ja mērķējat uz mūsdienu moderno minimālismu. Taču, ja nevēlaties, lai virtuve kļūtu pārāk vienmuļa, nāksies iestrādāt arī elementus, kas spēs virtuvei iedot personību. Šeit apskatāms lielisks piemērs, virtuvē iestrādāti metāliski elementi, kas rada atspīdumus, taču saglabā vai pat papildina tīro, plūdeno dizaina noskaņu, kas šo virtuvi padara tīk īpašu!

Monohromatiskas virtuves – ir to vērts?

Monohromatiskas virtuves mēbeles ir tieši tas, par ko daudzi jauno mājokļu īpašnieki sapņo! Dizains, kuru viegli pielāgot jebkuram mājoklim, virtuvē būs viegli iekļaut citus elementus un krāsu paletes izvēle ir Jūsu rokās, jo monohromatisks iet kopā ar visu!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz gal am skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts