Minimālistiskas virtuves mēbeles modernajos tumšajos toņos

Šis moderais virtuves projekts demonstrē, cik estētiski patīkamas ir 2020. gada tendences, kurās dominē tumšie un pelēkie toņi kombinācijā ar koku vai tā imitāciju. Virtuvē lielākoties manāmas modernas, tīras un minimālisma tendencēm atbilstošas noskaņas, taču mājīgumu ienes arī gaumīgi pieskaņotie elementi.

Virtuves fasādes izstrādātas no Niemann piedāvātā Supermatt Luxe materiāla, kura pārklājums to padara īpaši noturīgu pret skrāpējumiem, to būs vieglāk kopt un tas ilgāk izskatīsies kā jauns. Virtuves fasādes spēlē lielu lomu telpas koptēla veidošanā, to pelēcīgie toņi piešķir virtuvei modernu noskaņu un neitrālāku izskatu.

Viens no galvenajiem elementiem – darbavirsma un panelis. Tie izstrādāti no EGGER ražotā lamināta ar koka dekoru. Lamināts ir īpašs ar to, ka tam piemīt ne tikai laminātam raksturīgā noturība pret ārējiem faktoriem, bet arī masīvkoka izskats un siltums.

Lai pieturētos pie tīrajām un minimālajām noskaņām, virtuvē izmantoti pēc iespējas mazāk rokturi, tādejādi virtuves dizains ir plūstošāks. Augšējie skapīši ir veidoti ar pārkari, tāpēc lietojot tos būs ērti atvērt, zūd nepieciešamība pēc rokturiem.

Tur, kur bez rokturiem iztikt nevar, apakšējiem skapīšiem piemeklēti Furnipart Edge Straight, kuru zemā profila dēļ tie nav pamanāmi un neizceļās uz kopējā fona. Rokturu dizains, kuros apvienota funkcionalitāte un estētika.

Virtuves telpu un tās mēbeļu radīto gaisotni papildina gaumīgi piemeklēti elementi – apgaismojuma risinājumi un virtuvē attiecīgi iestrādāts plaukts, lai pareizi uzglabātu dzērienu pudeles. Šādas gaumīgi piemeklētas detaļas Jūsu virtuvi var padarīt vēl lieliskāku un lietošanā patīkamāku.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu

Dalīties