Gaiša virtuve klasiskā skandināvu stilā

Gaiša virtuve klasiskā skandināvu stilā

Virtuves dizaina iespējas ir neierobežotas. Var izvēlēties kādu kombināciju sirds vien kāro – sākot ar tumšajiem toņiem un metāliskiem elementiem un beidzot ar gaišajiem toņiem un koka elementu kombinācijām.

Šī skaistā un gaišā virtuve pierāda, cik mūsdienu interjera dizainā ir aktuāls skandināvu stils. Skandināvu stils galvenokārt fokusējas uz gaišajiem toņiem, lai telpu padarītu gaišāku un maksimāli izmantotu to dabīgo apgaismojumu, kas ir pieejams.

Virtuves fasādes ir viena no viredzamākajām virtuves virsmām, tāpēc tām ir īpaši liela nozīme telpas interjerā. Iespaidojoties no klasiskā skandināvu stila, mūsu ražotajam virtuves projektam izvēlētas Niemann glancēta akrila fasādes, kuras telpai piešķirs gan tīru izskatu, gan arī izteiktu plašuma sajūtu.

Gan salai, gan arī pārējai virtuvei virsma izgatavota no vācu ražotāja EGGER premium lamināta. Virtuves elementi, kuri ir gaumīgi saskaņoti, veido elegantu, gaišu un mājīgu koptēlu. Saskaņoti elementi ir viens no mūsdienīgas virtuves dizaina priekšnoteikumiem, tāpēc šajā telpā no EGGER premium lamināta izgatavotas arī palodzes un atvērtie plaukti.

Mūsu ražotajās virtuvēs vienlīdz ar elegantu un patīkamu dizainu tiek uzsvērta arī funkcionalitāte. Par funckionalitāti šajā virtuves projektā rūpējas Blum furnitūra un Vauth-Sagel virtuves grozu sistēmas, kas sniedz iespēju ērti glabāt visus nepieciešamos piederumus.

Pieskaņojoties minimālistiskajām noskaņām virtuvē izvēlēti zemā profila Furnipart Straight Edge rokturi, kuru tumšais dizains rada kontrastu ar gaišo virtuves koptēlu. Straight Edge modelis ir lieliska opcija, ja ir vēlme pieturēties pie minimālistiskām dizaina noskaņām, jo šie rokturi ir vienkārša dizaina un zema profila.

Virtuves mēbeles izstrādājam pēc katra klienta individuālajām prasībām, tāpēc ikviens mūsu izstrādātais projekts ir individuāls un piemērots attiecīgajam mājoklim. Klients ir noteicējs un viss tiek veidots pēc klienta vārda, tāpēc spējam izveidot projektus gan plašās privātmājās, gan arī kompaktākos dzīvokļos, jo risinājumu atrodam vienmēr!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, mūsu dizaineri Jums palīdzēs! Piesakiet bezmaksas konsultāciju un skices šeit.

Share your thoughts