Virtuves mēbeles divos toņos

Virtuves mēbeles divos toņos – duālais dizains mūsdienīgam interjeram

Virtuves mēbeles divos toņos

Ja nācies saprast, ka monohromatiskas virtuves nav gluži tas, kas iet pie sirds, tad nav pamata satraukumam, jo ir arī citas opcijas! Virtuvei odziņu var piešķirt neskaitāmi daudz veidos, viens no tiem ir ar fasādēm divos toņos – trends, kurš stila topos manāms jau sen. Divu toņu virtuves ir pēc skata vienkāršas, taču nešķitīs vienmuļas, kas reizēm nav attiecināms uz monohromatiskajām virtuvēm. Lai gan šī tendence manīta jau sen, paredzams, ka tā saglabās savu aktualitāti vēl ilgi.

Visbiežāk divu toņu risinājums tiek īstenots kombinējot baltos toņus ar melnām vai pelēkām fasādēm. Kā redzams, šajā gadījumā ir izvēlēts kaut kas pa vidu – metāliskais. Ja mērķis ir panākt klasiskāku virtuves dizainu, tad izvēlaties sev tīkamāko gaišo toni, pie kura pieskaņot citu tumšāko toni, kas radīs kontrastu un ienesīs virtuvē citādākas noskaņas. Iespējas ir neierobežotas un tīkamāko risinājumu tik tiešām atradīs ikviens.

Joprojām neuzrunā krāsu paletes opcijas? Droši mainiet atturīgos, neitrālos toņus ar zilo toņu variācijām, bēšīgajiem toņiem vai pat koka rakstu fasādēm. Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm un plānotā mājokļa iekārtojuma. Tipiski virtuvēm mērķis ir bijis pēc iespējas labāk saplūst ar pārējo interjeru un “paslēpties” no skata, taču mūsdienīgu mājokli raksturo moderna virtuve, taču to var viegli mainīt piešķirot virtuvei kādu interesantāku dizaina elementu.

Ne vienmēr virtuves, kas izstrādāta divos toņos, ir mērķis izcelties. Šajā gadījumā virtuves dizainam uzstādīts cits, konkrēts mērķis – sasniegt industriālu, taču mājīgu noskaņu. Metāliskās fasādes un atklātā virtuves tehnika tiek balansēta ar masīvkoka dabisko izskatu. Balto un metāisko fasāžu, masīvkoka virsmas un mazo flīzīšu sienas paneļa kombinācija rada izcilu virtuves dizainu, kurā mājo industriālo, moderno un mājīgo noskaņu harmonija. No visa pietiekami daudz un perfektā kombinējumā, lai radītu patīkamu, gaumīgu dizainu.

Neatkarīgi no telpas izmēra, duālo toņu virtuves dizains piešķirs tai raksturu, sniegs iespēju izcelt kādu konkrētu daļu vai telpas zonu. Vēlamies arī atgādināt, ka, lai sasniegtu labākos rezultātus, nepieicešams eksperimentēt gan ar tekstūrām, gan dažādiem rakstiem un dizaina elementiem, jo tikai tā iespējams atrast īsto risinājumu tieši Jūsu gaumei. 

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz gal am skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts