Virtuve ELVA

Projekta Nosaukums un atrašanās vieta

“Elva” – Jaunā “Merks” dzīvokļu kompleksā Rīgā

Stila Apraksts

Virtuve ELVA ir skandināvu stila indviduāls projekts, kas ir mūsu komandas radošuma, pūļu un centienu rezultāts. Dizaina pamatā ir balta krāsa, kas dominē visā telpā, un modernā skandināvu stila iezīmes – minimālisms, funkcionalitāte un dabiski materiāli.

Funkcionalitātes Apraksts

Virtuve ELVA ir izstrādāta ar domu par ērtu un praktisku lietošanu ikdienā. Mūsu galvenais mērķis bija radīt telpu, kurā ir viegli gatavot un baudīt maltītes, kā arī forši pavadīt laiku ar ģimeni.

Projekta Specifikācijas

  1. Fasādes: Mūsu izvēlētais materiāls – Acryl MX mat – rada mūsdienīgu un stilīgu dizainu. Tas ir gluds un spīdīgs materiāls, kas vizuāli paplašina telpu un piešķir virtuvei gaišu un mājīgu sajūtu.
  2. Galda virsma: Kvarcs Technistone Noble Arco piedāvā unikālu dizainu, kas iekļaujas kopējā interjera stila kontekstā. Tās spīdīga virsma atspoguļo gaismu, kas vizuāli paplašina telpu un padara to gaišāku.
  3. Virtuves rokturi: “Furnipart” rokturi melnā krāsā ir gan stilīgi un mūsdienīgi, gan ērti un funkcionāli. To vienkāršais, bet izteiksmīgais dizains papildina skapju fasādes un piešķir kopējam interjeram modernu sajūtu.
  4. Virtuves iekārtas: “Bosch” virtuves tehnika nodrošina augstākā līmeņa funkcionalitāti. Šī zīmola ierīces ir pazīstamas ar to uzticamību, efektivitāti un modernām tehnoloģijām.
  5. Glabāšanas sistēma: Vācijas uzņēmuma “Vauth Sagel” grozu sistēmas nodrošina ērtu un efektīvu glabāšanu. Šīs sistēmas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina to ilgmūžību un izturību.

Vai Jums ir nepieciešams precīzs 3D modelis jūsu plānotajam virtuves projektam? 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Mūsu pieredzējušie mēbeļu dizaineri spēj izveidot detalizētas un realistiskas 3D skices, kas ļaus jums labāk realizēt savu virtuves ideju.

Nelaidiet garām  iespēju un sazinieties ar mums jebkurā laikā!

Apmeklējiet mūsu lapu: Skandināvuvirtuves.lv
Sūtiet mums e-pastu: info@skandinavuvirtuves.lv
Zvaniet mums: 22011998