BEZMAKSAS 3D SKICES +371 22011998

MŪSU RAŽOTĀS VIRTUVES MĒBELES

Virtuves mēbeles – jaunākā kolekcija

Mūsu jaunākajā kolekcijā ir iekļauti rūpīgi izstrādāti un augstvērtīgi virtuves dizaini no visiem virtuvju mēbeļu stiliem un arī cenu kategorijām. Katrs virtuves dizains ir radīts, ņemot vērā praktiskumu un estētiku. Tās klientam nodrošinot gan komfortu, gan stila pilnību. Plašā materiālu izvēle ļauj izveidot virtuvi, kas atbilst katra gaumei un vajadzībām. Mūsu mēbeles ir pielāgojamas jebkuram budžetam.

Skatīt vairāk

Moderna Stila Virtuves Mēbeles

Virtuve ir mājas sirds – tā ir vieta, kur mēs gatavojam ēst, ēdam, tiekamies ar ģimeni un draugiem, un pat dažkārt strādājam. Tāpēc mēs saprotam, cik svarīgi ir radīt modernas virtuves mēbeles, kas atbilst Jūsu vēlmēm, gaumei un dzīvesveidam. Jūs varat apskatīt mūsu dizaina virtuves arī daudzos dizaina projektos, kurus mēs esam plašāk apskatījuši ar mērķi atspoguļot mūsu klientu individuālās vajadzības un stilu.

Skatīt vairāk

Minimālisma Stila Virtuves Mēbeles

Mūsu minimālisma virtuves mēbeles ir dizainētas ar raksturīgu vienkāršu un tīru līniju, gludām un vienmērīgām virsmām. Ražošanā ir izmantoti inovatīvi materiāli un tehnoloģijas. Minimālisma virtuves mēbeles ir ne tikai skaistas, bet to funkcionalitāte ir viens no galvenajiem aspektiem šī stila izstrādē. Piemēram, mēs izmantojam augstas kvalitātes iebūvējamās tehnikas risinājumus, kas iekļaujas dizainā un padara virtuvi ērtu un praktisku.

Skatīt vairāk

Klasiska Stila Virtuves Mēbeles

Mūsu klasiskā dizaina virtuves ir radītas, ievērojot tradicionālās dizaina tradīcijas un detaļas. Izmantojot dabīgos materiālus, piemēram, koku, un arī saglabājot klasiskos virtuves elementus, šie dizaini ir mūžīgi un vienmēr aktuāli. Mēs esam veidojuši virtuves, kurās ir jūtama mājīguma un viesmīlības atmosfēra, kurā katrs elements ir izstrādāts ar domu par komfortu un funkcionalitāti.

Skatīt vairāk

Jaunākie raksti par mūsu virtuves mēbelēm

Dreilinga mājas

Bonava Latvija lieliskais piedāvājums jaunajā projektā “Dreilinga mājas”

Jaunais “Bonava Latvija” projekts “Dreilinga mājas” “Skandināvu Virtuves” komandai jaunajos projektos vienmēr ir liels prieks sastrādāties ar vienu no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem “Bonava Latvija”. Šoreiz runa ir par jauno projektu “Dreilinga mājas”, kas atrodas Robežu ielā 9. Jaunākajā rakstā apskatīsim pilnībā mēbelētu DEMO dzīvokli, kurā esam iebūvējuši mūsdienīgu un ērtu virtuves iekārtu! Paņemiet tēju,…

iebūvējama virtuve bēšos toņos

Iebūvējamā virtuve: “Step by Step” pamacībā kā to izdevīgi iegādāties

Kā ātri un ērti iegādāties Iebūvējamās virtuves mēbeles? Ja lasat šo rakstu, tad visticamāk esat iekļuvuši virtuves meklējumu dzirnavās, kur katrs klikšķis internetā ved pie vēl simtiem dizainu un sākat sajusties kā algoritms, ne cilvēks, kas meklē vietu, kur garšīgi pagatavot vakariņas. Neuztraucieties, šeit jūs esat atraduši komandu, kas saprot, ka meklējumiem jābūt vienkāršiem un…

Virtuves mēbeles ar pelēkas krāsas fasādēm un koka krāsas virtuves skapīšiem

Kvalitatīvas virtuves mēbeles un kas par tām jāzin!?

2023. gads ir iezīmējies ar straujām pārmaiņām ne tikai globālā mērogā, bet arī interjera dizainā, īpaši virtuves telpās. Klientu vēlmes un prasības aug kā nekad agrāk. Pašreizējā tendence nav vienkārši ievērot kādu konkrētu stilu, bet gan spēlēties ar dažādām stilistikām, radot kaut ko unikālu un personalizētu. Mēs, “Skandināvu Virtuves”, saprotam šo mainīgo laikmetu un esam…

Heij,

Neatkarīgi no tā, kādam virtuves stilam jūs dodat priekšroku, mēs aicinām jūs vērsties pie mūsu dizaineriem, lai saņemtu palīdzību labākā virtuves mēbeļu risinājuma izstrādei. Mūsu eksperti ir šeit, lai palīdzētu jums izveidot virtuves risinājumu, kas pielāgots jūsu unikālajai gaumei un prasībām. Nevilcinieties sazināties ar mūsu komandu un atklājiet perfektu dizainu savam mājoklim!

Ar laba vēlējumiem,
Skandināvu virtuves dizaina komanda!