Virtuve Maara

Projekta Nosaukums un Atrašanās Vieta

MAARA – Melna virtuve “Merks” dzīvokļu kompleksā, Rīgā.

Stila Apraksts

Virtuve MAARA ir melna skandināvu stila burvība, kas apvieno minimālismu ar modernu eleganci. Tās Fenix fasādes piedāvā matētu virsmu, kas atspoguļo mūsdienīgo estētiku un piešķir virtuvei izteiksmīgu, bet vienlaikus samērātu izskatu.

Funkcionalitātes Apraksts

Virtuve MAARA ir aprīkota ar praktiskām glabāšanas sistēmām un inovatīvu tehniku no Bosch. Technistone kvarca galda virsma nodrošina izcilu izturību un viegli kopjamu virsmu, savukārt Vauth Sagel grozu sistēmas padara virtuves lietošanu ērtu un efektīvu.

Projekta Specifikācijas

  1. Fasādes: Fenix NTM – izturīgs un estētiski pievilcīgs materiāls, kas piedāvā lielisku izturību pret nospiedumiem, skrāpējumiem un abrāzijai. Šis materiāls ir ērti kopjams un noturīgs pret pirkstu nospiedumiem.
  2. Rokturi: Furnipart – mūsdienīgi melni metāla rokturi, kas piešķir virtuvei stilīgu un modernu izskatu.
  3. Virtuves iekārtas: Bosch – augstas kvalitātes iebūvēta tehnikā, kas piedāvā intuitīvu lietošanu un ir energoefektīva.
  4. Galda virsma: Technistone Noble Arco kvarcs – izturīga un viegli kopjama galda virsma.
  5. Glabāšanas sistēma: Vauth Sagel – praktiski un efektīvi grozu sistēmas risinājumi.

Virtuve MAARA ir vizuāli un funkcionali apmierinošs risinājums tiem, kas meklē stilīgu un praktisku virtuves dizainu. Tās mūsdienīgais izskats, savienots ar augstas klases funkcionalitāti, padara to par ideālu izvēli tiem, kas vēlas izveidot mājīgu un mūsdienīgu dzīves telpu.

Vai Jums ir nepieciešams precīzs 3D modelis jūsu plānotajam virtuves projektam? 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Mūsu pieredzējušie mēbeļu dizaineri spēj izveidot detalizētas un realistiskas 3D skices, kas ļaus jums labāk realizēt savu virtuves ideju.

Nelaidiet garām  iespēju un sazinieties ar mums jebkurā laikā!

Apmeklējiet mūsu lapu: Skandināvuvirtuves.lv
Sūtiet mums e-pastu: info@skandinavuvirtuves.lv
Zvaniet mums: 22011998