Virtuve zilos toņos – kā izstrādāt neierastāku virtuvi?

Virtuve zilos toņos – neierasts dizains

Nekad iepriekš neesat apdomājuši zilas virtuves izstrādi? Jums vajadzētu!

Jau ir dzirdēts, ka zilie toņi ir nākuši modē, lai sniegtu ne tikai svaigu alternatīvu neitrālām virtuvēm, bet arī viegli pieskaņojamu paleti, sākot ar debess zilo un beidzot ar jau gandrīz melnajiem, bet tomēr tumši zilajiem toņiem.

Mērķis ir virtuve ar pārliecinošu intensitāti

Ja mērķis ir sasniegt virtuves dizainu, kas atšķirsies no pūļa, tad noteikti nav labākas izvēlēs kā tumšas nakts zilie toņi. Tumšas virtuves mēbeles uzreiz pievērsīs uzmanību un lieliski papildinās kopējā mājokļa interjeru. Virtuve – mājokļa odziņa! Jo īpaši zilas virtuves mēbeles izcelies kombinācijā ar gaišāku virsmu, piemēram, marmora vai betona dekoru. Pieskaņojiet vēl gaumīgus rokturus un virtuves dizains būs nepārspējams!

Pasteļu dominance

Esat gaišo un neitrālāku toņu cienītājs? Pasteļu zilā krāsa sniedz modernu alternatīvu baltajiem un krēma krāsas toņiem, kuri virtuves tendenču topu aizņem jau ilgi. Pasteļu krāsa padarīs virtuves dizainu vieglāku un gaišāku. Šis tonis lieliski izskatīsies kombinācijā ar masīvkoka virsmu, ja vēlaties kaut ko klasiskāku, taču modernākam piesitienam lieliski izskatīsies kvarca virsmas!

Skandināvu mierīgie toņi kalpos kā lielisks piemērs

Iedvesmojaties no skandināvu ierastā stila, kur patīkami un viegli zilās virtuves ir apvienotas ar baltiem augšējiem sienas skapīšiem kombinācijā ar ozolkoka virsmu. Kad mēs runājam par mājīgu virtuves dizainu, tieši šis ir mums padomā! Skandināvu minimālisms, kas mājoklī maksimāli saglabā mājīgas noskaņas un gaišumu. Piemeklējot attiecīgos apgaismojuma risinājumus Jūsu virtuves projekts izskatīsies labāk kā jebkad!

Virtuve zilos toņos – piemērota tev?

Ja zilie toņi ir tas, ko Jūsu sirds kāro, tad mūsu dizaineri var apliecināt, ka tā būs lieliska izvēle jaunam virtuves mēbeļu projektam! Neierastāki toņi ir tieši tie, kas piešķirs odziņu un atšķirs virtuves dizainu no citiem.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts