Virtuves iekārta Elsa 4200 €

Kontrastējošais mājīgums

Virtuves iekārta Elsa

Skandināvu un Minimālistiskā Stila Harmonija: Virtuves iekārta Elsa

Stila Apraksts

Virtuves iekārta Elsa piedāvā svaigu un modernu pieeju tradicionālajam skandināvu dizainam, ko iedvesmo minimālistisks stils. Pelēko un balto fasāžu kombinācija rada spēcīgu vizuālu kontrastu, kas atdzīvina telpu un novērš vienmuļības sajūtu. Masīvkoka elementi piešķir virtuvei siltumu un mājīgumu, nodrošinot līdzsvaru starp funkcionalitāti un estētiku.

Funkcionalitātes Apraksts

Iekārtu dizains un funkcionālā izvēle tika veikta, ņemot vērā ne tikai izskatu, bet arī praktisko lietojumu. Frēzētie rokturi ne tikai piešķir virtuvei tīru un minimālistisku izskatu, bet arī nodrošina ērtu pieeju skapjiem un atvilktnēm. Virsma, izgatavota no EGGER ozolkoka, garantē ilglaicīgu kalpošanu, pievienojot dabisku un organisku pieskārienu.

Projekta Specifikācijas

  • Krāsu paleta: Dominējošie pelēkie un baltie toņi ar ozolkoka akcentiem.
  • Materiāli: EGGER ozolkoka virsma, kas piedāvā ilgmūžību un pievilcīgu estētiku.
  • Fasādes: Augstas kvalitātes Niemann Supermatt matēts akrils, izvēlēts divos harmoniskos toņos.
  • Rokturi: Frēzētie rokturi, kas nodrošina vienkāršu un stilīgu pieeju, kā arī funkcionalitāti.
  • Stilistiskās iezīmes: Masīvkoka elementi kā kontrasts minimālistiskajam dizainam, skandināvu estētika, kas nodrošina siltumu un mājīgumu.


Virtuves iekārta “Elsa” ir ideāls piemērs tam, kā apvienot divus populārus dizaina stilus – skandināvu un minimālistisko – vienā harmoniskā un funkcionalitātē balstītā telpā. Tā ir virtuve, kurā katrs elements ir rūpīgi pārdomāts, lai nodrošinātu gan vizuālu, gan praktisku pievilcību

Vai Jums ir nepieciešams precīzs 3D modelis jūsu plānotajam virtuves projektam? 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Mūsu pieredzējušie mēbeļu dizaineri spēj izveidot detalizētas un realistiskas 3D skices, kas ļaus jums labāk realizēt savu virtuves ideju.

Nelaidiet garām  iespēju un sazinieties ar mums jebkurā laikā!

Apmeklējiet mūsu lapu: Skandināvuvirtuves.lv
Sūtiet mums e-pastu: info@skandinavuvirtuves.lv
Zvaniet mums: 22011998