Virtuves iekārta Bellini

Virtuves iekārta Bellini

Nosaukums: Virtuves iekārta Bellini, Atrašanās vieta: Mežciems, Rīga

Stila Apraksts

Virtuves iekārta Bellini ir kompakta, tomēr plaša, radīta, lai nodrošinātu komfortu un optimālu telpas izmantojumu. Dominē gaišās krāsas un dabiski materiāli, radot gaismu un gaisīgumu. Dizains ir mūsdienīgs, ergonomisks un harmoniski iekļaujas jebkurā interjerā.

Funkcionalitātes Apraksts

Virtuve ir īpaši aprīkota, lai nodrošinātu lietotāju ērtības un funkcionalitāti ikdienā. Tā ir aprīkota ar modernu AEG plīts virsmu, cepeškrāsni, energoefektīvu nosūcēju, trauku mazgājamo mašīnu un ietilpīgu ledusskapi. Franke “Tectonite” izlietne, ūdens maisītājs ar regulējamu uzgali un šķidrā mazgāšanas līdzekļa dozators.

Projekta Specifikācijas

  • Grīdas skapji: Izgatavoti no Egger Premium baltā lamināta.
  • Sienas skapji: Izgatavoti no Egger Kašmirs lamināta.
  • Virtuves iekārtas: AEG plīts virsma, cepeškrāsns, nosūcējs, trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis. Izlietne: Franke Tectonite izlietne ar regulējamu ūdens maisītāju un šķidrā mazgāšanas līdzekļa dozatoru.

Virtuves iekārta “Bellini” ir piemērota tiem, kas novērtē mūsdienīgu dizainu un kvalitatīvas mēbeles. Tā ir izcilā izvēlē jebkuram dzīvoklim vai mājai, jo tās balto dizainu var pielāgot jebkuram interjeram. Ar šo projektu mēs parādām savu spēju radīt kvalitatīvas un pievilcīgas virtuves par saprātīgu cenu.

Vai Jums ir nepieciešams precīzs 3D modelis jūsu plānotajam virtuves projektam? 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Mūsu pieredzējušie mēbeļu dizaineri spēj izveidot detalizētas un realistiskas 3D skices, kas ļaus jums labāk realizēt savu virtuves ideju.

Nelaidiet garām  iespēju un sazinieties ar mums jebkurā laikā!

Apmeklējiet mūsu lapu: Skandināvuvirtuves.lv
Sūtiet mums e-pastu: info@skandinavuvirtuves.lv
Zvaniet mums: 22011998