Serviss

Ar ko lai sāk?

Kad esat izlēmuši uzstādīt sev jaunu virtuvi, dažkārt saprast no kura gala sākt ir visgrūtāk. Pēkšņi visas krāsas ir palikušas tik skaistas un nevarat tikt skaidrībā, vai virtuvi pieskaņot savai vai tomēr sievas acu krāsai. Kas ir vieglāk kopjams- stikls vai flīzes? Un kāpēc mistkastei vienmēr jābūt zem izlietnes?

Bezmaksas dizainera konsultācija

Dizaineri Jums ieteiks atbilstošāko un lietošanā ērtāko virtuves risinājumu, iepazīstinās ar aktuālajām dizaina tendencēm un tehnoloģiju inovācijām, kuras padarīs Jūsu ikdienišķo darbošanos virtuvē daudz parocīgāku un patīkamāku.

Piesakiet konsultāciju caur e-pastu info@skandinavuvirtuves.lv vai pa norādīto telefona numuru 22011998.

Bezmaksas 3D vizualizācija

Mūsu dizaineri atbilstoši Jūsu vēlmēm un telpu izmēriem izstrādās bezmaksas 3D virtuves vizualizācijas modeli,  kurš Jums radīs skaidru priekštatu par to kā Jūsu izvēlētais virtuves izkārtojums un dizains izskatīsies dzīvē. Ja Jums jau ir veikta telpu mērīšana un vēlaties pieteikt bezmaksas 3D virtuves skices izveidi, piesakiet to Jums ērtā veidā: caur e-pastu, telefonu +371 22011998 vai apmeklējot mūsu salonu un tiekoties ar dizaineriem uz vietas (ātrākais variants). Ja esat nosūtījuši e-pastu uz norādīto adresi, lai Jūsu pieteikums tiktu pieņemts un apstrādāts Jums tas jāapstiprina ar telefonzvanu uz mūsu ofisu.

Projekta vizualizācijas projektu varēsiet saņemt mūsu salonā uz  vietas  2 līdz 5 dienu laiku, atkarībā no dizaineru noslogotības.

Telpu mērīšana

Viens no pirmajiem un svarīgākajiem soļiem ceļā uz jaunu virtuvi ir Jūsu mājokļa virtuves telpas apzināšana un izmērīšana. Lai mēs varētu izstrādāt Jums atbilstošāko virtuves plānojumu / izkārtojumu ir jānoņem precīzi Jūsu telpas mēri. Mērīšanas izmaksas ir tieši atkarīgas no Jūsu telpas sarežģītības un to izmēra – 20 līdz 40 eur . Telpu mērīšanu veic mūsu speciālisti , kas Jums ērtā laikā ieradīsies noņemt visus nepieciešamos mērus. Precīza telpu nomērīšana ir pamats virtuves projekta plānojuma izstrādei, un Jūsu personalizēts virtuves izgatavošanai un uzstādīšanai.

Lai pieteiktu mūsu speciālista vizīti Jums jāzvana uz norādītājiem tālruņiem vai jānosūta telpu mērīšanas pieprasījums uz info@skandinavuvirtuves.lv, norādot tajā savus kontaktus, adresi un vēlamo laiku meistara vizītei. Mēs sazināsimies ar Jums telefoniski, lai noprecizētu detaļas un saskaņotu telpas mērīšanas laiku.

Kontaktinformācija:

Projektu vadītājs

Tālrunis: +371 22011998

Epasts: kaspars@skandinavuvirtuves.lv