Poļu uzņēmuma Niemann Polska vēsture aizsākās jau 1832. gadā. Pateicoties ilggadējai pieredzei 1970. gadā Niemann Polska veiksmīgi uzsāka mēbeļu plātņu ražošanu.

Uzņēmumam piešķirti tādi apbalvojumi kā ‘’Forbes diamonds’’ ‘’Business Gazzeles’’ par strauju attīstību. Mūsu kompānija Skandināvu virtuves jau no paša sākuma ir sadarbojusies un noteikti turpinās sadarboties arī nākotnē ar Niemann Polska.

Dāņu uzņēmums Furnipart izgatavo mēbeļu rokturus kopš 1977.gada. Furnipart ir viens no tirgus līderiem zimeļeiropā. Kompānijas apgrozījums ikgadēji ir vairāki desmiti milioni euro.

2019. gadā Furnipart saņēma digitālo SME balvu.

Mūsu kompānija Skandināvu virtuves sadarbojas ar Furnipart jau kopš pirmsākumiem, un turpina sadarboties līdz šai dienai.

Spānijas uzņēmums ALVIC savu darbību uzsāka 1965. gadā. ALVIC ir līderis augstas kvalitātes paneļu, mēbeļu komponentu ražošanā un izplatīšanā mēbeļu un apdares nozarei.

ALVIC ir piedalījies neskaitāmos pasākumos un izstādēs, piemēram, “SICAM 2021”, Intermob Fair in Turkey, international Delhiwood fair.

Mūsu uzņēmums Skandināvu virtuves sadarbojas ar šo kompāniju jau kopš paša sākuma un turpina sadarboties šobrīd.

Austrijas uzņēmums Blum savu darbību uzsāka 1952. gadā, tie ražo enģes, pacelšanas mehānismus un atviļkņu sistēmas. Gadu laikā Blum produkts tirgū iegājis kā ļoti kvalitatīvs un inovatīvs risinājums.

Blum ir vairākārtējs IBMA balvas ieguvējs.

Mūsu uzņēmums Skandināvu virtuves sadarbojas ar Blum jau kopš paša sākuma un turpina sadarboties šobrīd.

Eko ētiskais Itāļu uzņēmums Saviola tika radīts 1963. gadā. Saviola ražo augstas kvalitātes virsmas, paneļus, laminātu. Uzņēmuma kopējais apgrozījums ir nu jau vairāk kā 560 milioni.

Uzņēmuma koncepts ir otrreizēju izejvielu reģenerācija un pārstrāde, ko var atdzīvināt jaunu produktu veidā un izmantot atkārtoti, bez nepieciešamības izcirst jaunus kokus.

Mūsu uzņēmums Skandināvu virtuves ar Saviola sadarbojas jau kopš paša sākuma, un turpina sadarboties šobrīd.

NORDEKO ir uzņēmums kurš nodarbojas ar mēbeļu materiālu un mēbeļu komponenšu piegādēm. Galvenie NORDEKO produkcijas veidi, ir augstas kvalitātes akrila un polygloss dziaina plātnes, Vācijā ražoti virtuves mehānismi, iepriekš sagatavoti standarta mēbeļu korpusi, saliktas mēbeļu atvilknes un mēbeļu detaļas pēc noteiktiem izmēriem.

Uzņēmuma pamata darbības kritērijs ir savu klientu nodrošināšana ar labu sadarbību, labām cenām un laicīgām piegādēm.

Mūsu kompānija Skandināvu virtuves jau no paša sākuma ir sadarbojusies un noteikti turpinās sadarboties arī nākotnē ar NORDEKO.

Vauth-Sagel ir vācu uzņēmums, kas uzsāka savu darbību 1962. gadā. Kompānija izstrādā, ražo un pārdod individuālus virtuves iekārtu risinājumus, vai moduļu sistēmu risinājumus, kas atvieglo cilvēku ikdienu.

 Šis uzņēmums ir ieguvis neskaitāmus apbalvojumus, piemēram, “Innovative Interior”, a “Universal Design Expert Award” and a “Universal Design Consumer Award”.

 Mūsu kompānija Skandināvu virtuves sadarbojas ar šo uzņēmumu jau no paša sākuma.

Austrijas uzņēmums Egger dibināts 1961. gadā. Uzņēmums ražo dažādus koka paneļu izstrādājumus.

Egger ir saņēmis daudzus internacionālus darba devēju apbalvojumus.

Mūsu kompānija Skandināvu virtuves  jau no paša sākuma ir sadarbojusies un veiksmīgi turpina sadarboties ar šo uzņēmumu. 

Itāļu kompānija savu darbību sāka jau tālajā 1954. gadā, tā nodarbojas ar paneļu ražošanu un projektēšanu. Arpa izmanto augstas kvalitātes HPL tehnoloģiju visdažādākajiem gala pielietojumiem, piemēram, kuģu būvei un virtuvēm.

 Arpa ir ieguvusi “SAP Innovation Awards 2022” balvu.

 Mūsu kompānija Skandināvu virtuves labprāt sadarbojas ar šo kompāniju.