Ietilpīgs un kompakts virtuves dizains ar baltām akrila fasādēm

Virtuves dizainu dažādība ir neizmērojama. Viena virtuve ir tumša, viena gaiša, cita kompakta un cita ir plaša, un veidota trīs līmeņos. Šī gaišā un plašā virtuve radusi savu vietu projektā Imantas Ozoli, kur tā turpmāk papildinās mājokļa interjeru ar savu iespaidīgo izskatu. Skandināvu stila iespaidotais dizains saskaņots ar mājokļa interjeru, ienesot tajā patīkamu gaišumu.

 

 

Virtuve paver plašas iespējas lieliem brīnumdarbiem virtuvē. Ir kur izplesties un gatavot visu nepieciešamo un apmierināt savas visgardākās vēlmes. Lai arī varētu gatavot diennakts tumšajā laikā, virtuvē iestrādātais LED apgaismojums. 

 

 

Uz virtuves virsmas notiek lielākā daļas rosības, tāpēc tai jābūt izturīgai un ērti kopjamai. Virsmas materiāls izvēlēts Egger premium klases lamināts. Tas ir ilgtspējīgs, salīdzinoši izturīgs materiāls un koka raksts piešķirs virtuvei klasisku toni.

Hromētie Furnipart Minimal rokturi pieskaņojas gaišajam virtuves dizainam un patīkami papildina skandināvu stila iespaidoto virtuvi. Furnipart ir ilgstošs partneris, kurš ražo augstākās klases rokturus. To dizains ir vienkāršs, taču elegants un ērti lietojams.

 

 

Lai darbošanos virtuvē padarītu vēl ērtāku, virtuvē izmantoti atvērtā tipa plaukti, kas ļauj viegli un ātri piekļūt vajadzīgajam. Plaukti veidoti no Egger lamināta, saskan ar virsmu, skaidri redzama skandināvu dizaina pieskaņa.

Niemann premium fasādes ir skandināvu iecienītajā baltajā krāsā un ienes virtuvē patīkamu gaišumu. Gaismā redzams īpašs atspīdums, kas imitē metālu un virtuvē rada atšķirīgu noskaņu.

 

 

Virtuve ir mājas sirds, tāpēc galvenais, lai tā ir plaša un gaiša, tādā virtuvē būs patīkami uzturēties katram. Virsma ir pietiekami plata jebkuriem darbiem un virtuvē ir tik daudz dažādu nodalījumu un skapīšu, ka nav viegli tos aizpildīt. Īstā virtuve pavāram, kura arsenālā ir visi instrumenti..

Dalīties