Klasiskas virtuves pamats - rāmīšu fasādes

Virtuves ar rāmīšu fasādēm – mūsdienīgā klasika

Virtuves mēbeles ir ikviena mājokļa centrālais interjera elements, tāpēc ir īpaši svarīgi katram klientam rast piemērotāko risinājumu. Ja mūsdienu minimālisma tendences šķiet pārāk pliekanas, tad mums ir ko piedāvāt! Rāmīšu fasādes ir lielisks veids, kā radīt mūsdienīgu virtuvi, taču saglabāk klasisko piesitienu.

Kā zināms, fasādes ir virtuves redzamākā daļa, tāpēc to stila izvēle būs galvenais virtuves interjera pamats. Fasādēm ir spēcīga ietekme uz kopējo mājokļa interjeru. Rāmīšu fasādes ienes klasiku un mājīguma sajūtu, un, ja to gaumīgi saskaņo ar pārējo interjeru, rezultāti būs izcili!

Virtuvēs, kuras papildina rāmīšu fasādes, tiek radīts vienkāršs, taču pievilcīgs dizains, kas var papildināt interjera klasisko noskaņu, ja tas ir tas, ko Jūs vēlaties. Visbiežāk tās tiek izstrādātas no krāsota MDF, tādējādi fasādes būs noturīgas pret mitrumu un citiem visdažādākajiem ārējiem faktoriem. Rāmīšu fasādēm ir neizmērojami liela ietekme uz virtuves koptēlu, tās strādā kā elements, kas izceļ visu dizainu, tāpēc virtuve nekad nešķitīs vienmuļa.

Lai gan ierasts, ka rāmīšu fasādes tiek asociētas ar klasiskā stila pamatu, ne reti tās tiek izmantotas arī citos stilos, kā piemēram, skandināvu, kur uzsvars ir uz klasiskām noskaņām un gaišajiem toņiem. Rāmīšu fasādes ir tendence, kas nekad nepazudīs tās pielāgojamības dēļ, to var viegli iekļaut ikvienā mājokļa interjerā, pielāgošanas iespējas ir to lielākais trumpis. Lai arī kāda būtu Jūsu interjera vīzija, rāmīšu fasādes palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu.

Ja mērķis ir panākt klasisku noskaņu realizāciju sava mājokļa interjerā, rāmīšu fasādes ir lielisks sākums! Klasiskās noskaņas nenoveco un nekad neizies no modes. Fasādes ir tas elements, kuram projektēšanas laikā pievērst īpašu uzmanību, jo tā ir virtuves redzamākā daļa, ar kuru nāksies saskarties katru dienu. 

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties