skandinavu_virtuves

Skandināvu stila mājīgums – mūsdienīgs un gaumīgs risinājums

Ņemot vērā, ka virtuve ir mājokļa sirds, virtuves mēbeļu dizaina noskaņas spēcīgi ietekmēs ne tikai pārējo virtuves telpu, bet arī kopējo mājokļa interjeru. Šī skaistā virtuve izstrādāta skandināvu stilā ar modernu noskaņu, un virtuves dizainā jūtama arī modernā minimālisma ietekme, kas apvienojumā rada modernu un mājīgu virtuves koptēlu.

Virtuves mēbeles palīdz izcelt kontrasts, ko rada virtuves redzamākās virsmas – fasādes. Tās izstrādātas no Niemann Supermatt matētā akrila divos toņos. Pelēko un balto toņu kombinācija atgādina par skandināvu un modernā minimimālisma stila asimilāciju šajā gaumīgajā projektā.

Lai pieturētos pie minimālisma noskaņām un virtuvei piešķirtu tīrāku izskatu, mūsu dizaineri kā rokturus izvēlējušies frēzēto Furnipart Wall risinājumu. Iefrēzēti rokturi atšķirībā no ierastākiem rokturu risinājumiem ir integrēti virtuves fasādēs un neiceļas uz kopējā fona, tādejādi tikai papildinot minimālisma noskaņas virtuvē.

Virtuves ikdienas darbi vienmēr risinās uz galda virsmas, tāpēc arī tai jāpievērš īpaša uzmanība. Mūsu izstrādātajā virtuves projektā iekļauta augstās kvalitātes EGGER ražojuma ozolkoka virsma. Ozolkoks lieliski pieskaņojas gaišo un pelēko toņu kontrastam un saglabā virtuvē arī skandināvu stila vēsmas. Vērts arī pieminēt, ka ar laiku ozolkoks nezaudēs savu šarmu, un tieši pretēji iegūs raksturu kļūs vizuāli tīkamāks.

Par funkcionalitātes standartiem rūpējas mūsu partneri no Franke, Vauth-Sagel, u.c., virtuve aprīkota ar Franke izlietni un jaucējkrānu, augstākās kvalitātes tehniku un Blum mehānismiem, kuri ir jāizmēģina, lai tos patiesi novērtētu.

Skandināvu un modernā minimālisma stila noskaņas aktuālas būs vienmēr. Jo īpaši tas manāms mūsdienu straujā dzīvesveida ritumā, kad nepieciešams optimizēt visu, sākot no laika sadales un beidzot ar darba vidi. Tīra, sakārtota un funkcionāla virtuve, kurā ir viss nepieciešamais, taču nav nekā lieka, turpinās būt ikdienas dzīves pamatā vēl ilgi.

Ja arī Jums interesē jauna virtuves projekta izstrāde, taču joprojām nav skaidrs, kādā stilā to ir vēlme izstrādāt, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit! Viņi Jums atbildēs uz katru jautājumu un papildus sniegs arī projekta vizualizāciju bez maksas!

Dalīties