Sienas panelis – virtuves mēbeļu labākais draugs

Katras mūsdienīgas virtuves pamatā ir funkcionāls dizains, kas apvieno eleganto ar ikdienā nepieciešamo darbu atvieglošanu. Viens no elementiem, kuru ir viegli iekļaut, taču, kas dos arī neizmērojamu pienesumu virtuves kvalitātei, ir sienas panelis.

Sienas panelis ne tikai aizsargās sienu no skrāpējumiem, traipiem un citiem ārējās vides faktoriem, bet arī padarīs virtuves mēbeļu dizainu plūdenāku, virtuves mēbeles integrēs kā vienu kopumu. Tālak var sekot jautājumi.. Kā izvēlēties sienas paneli? No kāda materiāla to izstrādāt? Kādā stilā? To kopīgiem spēkiem noskaidrosim zemāk!

Ar ko saskaņot? Kādā stilā izstrādāt?

Tipiski sienas paneli ieteicams saskaņot ar augšējiem sienas skapīšiem, tādējādi viedojot vienotu dizaina noskaņu un panelis nešķitīs nevietā. Protams, izvēle ir Jūsu! Ir vairāki veidi kā šo izvēli var sev atvieglot. Ja ir vēlme virtuvei piešķirt odziņu, tad sienas panelis atšķirīgā tonī, vai piemēram, ar marmora rakstu, var atsvaidzināt virtuves kopskatu. Ja mērķis ir radīt neitrālāka stila virtuves mēbeles, tad vēlams paneli saskaņot, kā jau minējām, ar augšējiem sienas skapīšiem vai arī virsmu.

Materiāli – ko izvēlēties?

Jāatzīst, ka sienas paneļa materiāla izvēle nav sarežģīts uzdevums, jo tas lielākoties atkarīgs no Jūsu vēlamā kopējā virtuves dizaina. Ja vēlaties, lai sienas panelis būtu saskaņots ar virsmu, tad tas ir pavisam vienkārši. Tādā gadījumā visbiežāk tas tiks izstrādāts no masīvkoka vai lamināta. Taču, ja ir vēlme pēc kā ekstravagantāka, tad lamināts un akrils piedāvā vislielākās opcijas. Tas skaidrojams ar plašo krāsu un rakstu klāstu, lai kats klients spētu atrast sev tīkamāko risinājumu.

Kāpēc sienas panelis būtu nepieciešams ikvienā virtuvē?

Nevar noliegt sienas paneļa nepieciešamību ikvienā virtuvē, jo, kā jau minējām, sienas panelis kalpo ne tikai kā dizaina elements, bet samazinās virtuves nolietojumu, tā ilgāk saglabās savu svaigumu, tādējādi arī saglabājot mājokļa vērtību! 

Sienas panelis ir viens no elementiem, ko noteikti nepieciešams iekļaut Jūsu jaunākajā virtuves projektā, jo tas palīdzēs radīt virtuvi, kurā ir patīkami uzturēties, kuru ir vieglāk kopt un kura veiksmīgāk integrējas kopējā mājokļa tēlā. Sekojiet mūsu sniegtajiem padomiem par sienas paneļu tendencēm un atrodiet īsto stilu tieši Jūsu nākamajam projektam!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties