Modernais minimālisms mājīgās noskaņās

Mūsu dizaineri nebeidz pārsteigt, šoreiz apskats par šo estētiski patīkamo virtuves mēbeļu projektu, kas īstenots Skanstes rajonā. Kā jau pēc pirmā acu uzmetiena noprotams, virtuve apvieno labākos mūsdienu standartus vienā! Augstākās klases materiāli, virtuves mēbeles līdz griestiem un dizains, kas izmanto katru centimetru, taču neatstāj neko lieku. Var redzēt, ka mūsu dizaineru darbs ir nesis augļus!

Dizaina valoda

Ar vien populārākas kļūst virtuves, kas apvieno modernā minimālisma standartus, taču novēršas no ierastā standarta un iekļauj skandināvu stila mājīgumu – gaišāku toņu kontrasts, koks un tā dekori, atjautīgi apgaismojuma risinājumi.

Tieši tas pats attiecināms arī uz šo skaisto, mūsu dizaineru izstrādāto, virtuvi. Tā apvieno mūsdienu labākos virtuves dizaina standartus ar jaunākajām materiālu tehnoloģijām un pasniedz to izcili elegantā veidā. Plūdenais dizains uzrunās jebkuru! Lai saglabātu šo noskaņu virtuvē nav rokturu. Augšējie skapīši veidoti ar pārkari, antresoliem izmantoti ‘push’ mehānismi un apakšējiem skapīšiem iefrēzēta gropīte. Tādejādi dizains ir pēc iespējas tīrāks un nav nekā lieka.

Virsmas – Technistone virsma Calacata

Pirmais, kas lec acīs, kad aplūkojam virtuves mēbeles. Virsmām izvēlēti divi dažādi, krasi atšķirīgi materiāli gan pēc īpašībām, gan dizaina. Galvenokārt redzama ir Technistone Calcata marmora dekora virsma, taču turpat blakus salai ēdamgalda virsmai izvēlēts ozolkoka masīvs. Kāpēc šāda izvēle? 

Lielākajā virtuves daļā, kur arī notiks gatavošanas aktivitātes, skaidrs, ka akmens virsma ir izcila izvēle. Noturība pret skrāpējumiem, mitrumu un karstumu ir tieši tas, ko prasa jebkura mūsdienīga virtuve. Savukārt, pie ēdamgalda patīkami uzturēties ilgāk, koks ir dzīvs materiāls, ļoti patīkams pieskārienam un arī ir siltāks. Virsmu radītais kontrasts lieliski iederās kopējā dizainā un atsver tumšākās fasādes.

Fasādes un sienas panelis – FENIX fasādes + stikla sienas panelis + finierējums

Kā jau zināms, FENIX ir premium klases materiāls, kas tiek izmantots augstākās kvalitātes virtuvēs. Par šo materiālu esam rakstījuši jau daudz, tā nanopārklājums ir noturīgs pret skrāpējumiem, taču, ja arī kāds parādās, tos var labot ar siltuma palīdzību. Papildus, tas nerādīs pirkstu nospiedumus un citus pleķus. Īstais materiāls modernam dizainam!

Kontrasta elementam, lai virtuve būtu mājīgāka un interjerā saglabātu gaišumu, ir izvēlētas finierētas fasādes un stikla sienas panelis, kas pasargās sienu no dažādāko ārējo faktoru ietekmes. Ko vēl ir vērts pieminēt, šī virtuve jau tā ir plaša, taču glancētais sienas panelis un gaišās fasādes ap galveno darba zonu virtuvei piešķirs vēl jo plašākas telpas noskaņu.

Virtuves sala un uzglabāšanas risinājumi

Ja telpas izmērs to ļauj, virtuves salu būtu vēlams iekļaut ikvienā virtuves projektā. Virtuves sala ir modernas virtuves pamats! Kāpēc? Tas ir visefektīvākais veids, kā izmantot atvēlēto vietu, tā kalpo gan kā vieta, kur ieturēt maltīti vai izklaidēt ciemiņus, gan arī kā vieta, kur uzglabāt dažādākos gatavošanai nepieciešamos piederumus. 

Protams, ar virtuves salu vien nepietiek, lai uzglabātu visu nepieciešamo, taču mūsu dizaineri šo ir ņēmuši vērā jau no paša sākuma. Šī virtuve ir izbūvēta praktiski trīs stāvos – apakšējie skapīši, augšējie skapīši un antresoli. Pateicoties tam, ka virtuve sniedzas līdz pat griestiem, tā ne tikai izskatās lieliski, bet papildus arī tajā nekad, nekad netrūks vieta uzglabāšanai. Jāmin, ka virtuvē atrodami arī Vauth-Sagel grozu sistēmas, kas patiesi palīdzēs ieviest virtuvē kārtību.

Citi dizaina elementi

Augstākās kvalitātes dizains pieprasa augstākās kvalitātes tehniku, kura piemeklēta no vācu ražotāja Neff. Cepeškrāsns un iebūvētā mikroviļņu krāsns lieliski iederās un saplūst ar kopējo virtuves interjeru. Tieši tāpēc santehnika izvēlēta no Franke, tumšais jaucējkrāns un izlietne rada kontrastu ar gaišo virsmu.

Šajā virtuves projektā mājo arī neskaitāmi citas, vienlīdz svarīgas detaļas, kas šo virtuvi padara patiesi īpašu. Viena no tām ir apgaismojums. Apgaismojums gan zem skapīšiem izcels virtuves aprises diennakts tumšajā laikā, un kad vērsiet vaļā atvilknes, pārsteigs atvilknēs iebūvētais LED apgaismojums.

Mūsu dizaineri ir smagi strādājuši, lai radītu šo eleganto virtuves projektu un pieslīpētu katru dizaina detaļu, un tas ir redzams! Nav paslīdējusi garām neviena detaļa, pat tādi sīkumi, kā fasāžu maliņas ir nostrādātas līdz perfekcijai, tās ražotas ar Hot-Air tehnoloģiju, lai šuve būtu neredzama. Rezultātā virtuve, kas priecēs acis ilgi un dizains, kas nenovecos vēl jo ilgāk!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties