Virtuve Hi Tech stilā modernam mājoklim

Eleganta stūra virtuve, kas radusi savas mājas kādā privātmājā Upesciemā. Krāsotās, glancētas MDF fasādes ar iefrēzētiem rokturiem piedod virtuvei mūsdienīgu un tīru izskatu. Virtuve rūpīgi pieskaņota kopējam mājas interjeram, atbilstoši saimnieku vēlmēm un prasībām.

Sienas skapji izvietoti 2 līmeņos, un tajos iestrādāts arī kvalitatīvs LED apgaismojums, kas padara darbošanos virtuvē daudz gaišāku. LED apgaismojums ir viena no vissvarīgākajām virtuves detaļām, jo pareizi izvēlēts apgaismojums izceļ virtuves aprises un lieliski papildina tās dizainu.

Kā darba virsma projektā izmantota balta Technistone kvarca virsma. Plānā virsma piedod virtuves vizuālajam kopskatam papildus bonus punktus. Baltā kvarca virsmas un pelēko, glancēto fasāžu kombinācija tikai akcentē minimālisma noskaņas.

Pabūvētā Franke izlietne un jaucējkrāns rūpīgi pieskaņoti virtuves dizainam. izlietne, kura iestrādāta zem virsmas piešķir virtuvei plūdenāku kopskatu.

Kā sienas panelis virtuvē izmantots krāsots stikls. Virtuvē tika izstrādāta arī pussala ar galda virsmas pārkari, lai no otras puses pie tās varētu ērti piesēst un izbaudīt gatavotās maltītes.

Šajās pašās mājās, viesistabā, kas apvienota ar virtuvi tika uzražota arī šī elegantā TV mēbele ar masīvkoka plauktu un iefrēzētu apgaismojumu. Masīvkoks kalpo kā lielisks dizaina elements, kurš piešķir odziņu, rada kontrastu ar pārējām mēbelēm un neļauj telpai kļūt vienmuļai.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties