skandinavu_virtuves

Kam pievērst uzmanību veidojot virtuves iekārtojumu?

Lai panāktu sev vēlamos rezultātus, vienmēr attiecīgi ir jāatvēl laiks, nav nepieciešams steigties, tad rezultāti ir garantēti. Virtuves izstrādes process iekļauj daudz un dažādus aspektus, kurus saliekot kopā iznāk lielisks, gaumīgs un tieši Jums pielāgots virtuves projekts. Tāpēc ir vērts vaicāt, kuriem aspektiem nepieciešams pievērst uzmanību? Kuri ir tie svarīgākie?

Izkārtojuma veids

Izkārtojuma veids spēlēs lielu lomu tajā, kā virtuves mēbeles izskatīsies un kā tās kalpos ikdienas lietošanā, taču izkārtojuma veids, galvenokārt, atkarīgs no Jūsu virtuves telpas pieejamajiem parametriem. Visbiežāk sastopamas virtuves, kuras aizņem vienu, pretējo sienu vai arī L-tipa virtuves. Retāk sastopamas arī U-tipa mēbeles. Virtuves iekārtojums noteiks to, kā tiek izkārtots virtuves zonas trijstūris.

Virtuves Fasādes

Fasādes ir virtuves mēbeļu redzamākā daļa, tāpēc arī attiecīgi tām piedēvē tik lielu ietekmi. Pat mazas detaļās fasāžu izskatā var mainīt visu kopējo telpas uztveri un noskaņu. Kā piemēram, rāmīšu fasādes var modernā virtuves projektā ienest klasikas vēsmas. Vai arī tieši otrādi. Ar, piemēram, Supermatt akrila fasādēm var viegli panākt ļoti tīru un modernu izskatu, kas bez liekas piepūles Jūsu virtuves mēbelēm piešķirs modernu piesitienu.

Mēbeļu Virsma

Virsmas izvēle ir vienlīdz svarīga fasādēm, tām arī ir daudz un dažādu variantu, no kuriem izvēlēties, taču izstrādājot virtuvi ieteiktu pievērst uzmanību ne tik ļoti izskatam, bet gan materiāla īpašībām. Par tiem vairāk esam rakstījuši šeit.

Telpas Apgaismojums

Apgaismojums ir viena no detaļām, kura ne reti tiek palaista garām. Šeit redzams lielisks piemērs, kur tiek lieliski optimizēts dabīgā apgaismojuma daudzums izmantojot atvērumu griestos. Protams, ar to nepietiek un ir nepieciešams iestrādāt arī LED apgaismojuma lentas, lai gatavotu diennakts tumšajā pusē, bet pārdomāta dienasgaismas izmantošana padarīs Jūsu virtuvi vēl jo iespaidīgāku.

Ir vēl neskaitāmi daudz citi veidi, kā Jūs savam virtuves projektam varat piešķirt sev vēlamo noskaņu. To var panākt ar dažādāko elementu iekļaušanu, piemēram, atvērtajiem plauktiem vai citiem dizaina elementiem, taču tas jau paliek Jūsu ziņā. 

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties