Kā un kāpēc izvēlēties virtuves salu?

Virtuves telpa mūsdienās vairs nepilda tikai sākotnēji tai paredzēto funkciju ēdienu gatavošanai un maltītes ieturēšanai. Tagad virtuve jau ir kas daudz vairāk – telpa, kur atpūsties, vakaros satikt ģimeni, izklaidēt radus un draugus. Tieši šī iemesla pēc virtuves ir piedzīvojušas tik straujas pārmaiņas un viena no pārmaiņām ir virtuves salas popularitāte. Par šo aktualitāti lasāms arī zemāk.

Virtuves sala ir elegants un mūsdienīgs veids, kā atjaunot virtuvi un telpai sniegt svaigu dizaina vēsmu, taču īpaši svarīgi ir izcelt arī virtuves salas funkcionālās priekšrocības, kuras pilnīgi noteikti būtu aktuālas jebkurā virtuvē. Virtuves sala kalpo kā virtuves centrālais elements, kas apvieno visas nepieciešamības vienā plašā, parocīgā vietā. Apkopojot, kādas ir galvenās virtuves salas priekšrocības?

1. Virtuves sala sniedz plašas uzglabāšanas iespējas

Ja iecerētais virtuves projekts nesniedz pietiekami daudz uzglabāšanas iespējas, tad virtuves sala šo problēmu var atrisināt. Ar papildus groziem un atvilknēm, kur ievietot gatavošanai nepieciešamos produktus, virtuves sala būs lielisks papildinājums, kas izpalīdzēs ikdienas darbos.

2. Papildus sēdvieta ģimenei un ciemiņiem

Virtuves sala var pildīt arī ēdamgalda funkcijas un kļūt par papildus sēdvietu, pie kuras baudīt maltīti. Papildus sēdvietas noderēs katru reizi, kad notiks kādas svinības, kā arī ikdienā virutves sala var aizstāt ēdamgaldu pavisam un kļūt gan par galveno virutves zonas darbavirsmu, gan virsmu, kuru izmantot, lai ieturētu maltīti.

3. Papildus darbavirsma, kas var būt dizaina elements

Jums nekad darbavirsmas nevar būt par daudz, tāpēc virtuves sala var kalpot kā papildus virsma, uz kuras novietot jau gatavo ēdienu vai uz brīdi nolikt malā lieko, piemēram, piederumus, kas noteiktajā brīdī nav nepieciešami. Neatkarīgi no tā, vai sala paredzēta tikai kā funkcionāls vai dekoratīvs elements, virtuves sala spēlē arī lielu lomu virtuves interjerā, tāpēc to var izmantot kā lielisku kontrasta elementu, lai izceltu virtuvi un padarītu to mājīgāku. Iedvesmu var smelties no citiem mūsu veiktajiem projektiem, kas atrodami mūsu mājaslapā.

Esam gandrīz jau nonākuši līdz beigām. Tad kādai ir jābūt virtuves salai?

-funkcionālai

-gaumīgai un jāsaplūst ar kopējo telpas dizainu

-ērtai lietošanā

-daudzpusīgai

Lai gan virtuves salas tradicionāli nav bijušas tik populāras, jo vienmēr galvenais ierobežojums ir bijis virtuves telpas izmērs, tagad tās sastopam ar vien biežāk! Sala kalpo kā multifunkcionāla vieta, kuru var pielāgot it visam, kam vien tīk. Tās sniegtās iespējas novērtēs ne tikai gatavojot, bet arī gadījumos, kad, piemēram, gaidāmi ciemiņi un vēl daudzos jo daudzos citu gadījumu!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties