Jaunākā 2020. gada tendence – gaišas fasādes ar sienas paneli un virsmu, kas rada kontrastu!

Šī gada tendence – baltas vai gaišas fasādes ar tumšu sienas paneli un virsmu. Maza novirze no ierastā, kur sienas panelis vai virsma ir gaišākos toņos nekā pārējā virtuves iekārta. Ierasts, ka sienas panelis un virsma izvēlēti gaišākos toņos un kontrasts virtuvē tipiski tiek radīts ar citu dizaina elementu palīdzību, taču šis gads ienesis jaunumu virtuves tendenču topā. 

Pēdējo gadu aktualitātes virtuvju dizainā liek arvien lielāku uzsvaru tieši uz tumšāku krāsu paleti un tumšāku dekoru ieviešanu, tāpēc saprotams, ka tumšas galda virsmas un sienas paneļi nav izņēmums. Lai gan visbiežāk virtuves mēbeles tiek izstrādātas gaišos toņos, ir nepieciešams kontrasta elements, lai izceltu vēlamās virtuves nianses un šis jaunais trends ar tumšu virsmu un paneli sniedz iespēju paveikt tieši to.

Galda virsmu un paneļu dekoru materiālu izvēle ir plaša jo plaša, tāpēc sev piemērotāko risinājumu spēs piemeklēt ikviens. Ja kvarcs vai lamināts nav tas materiāls, kuru vēlaties savai virtuvei, tad ieteicams apsvērt arī citus variantus, kā piemēram, tumšākas beices ķirša masīvkoku, lai sasniegtu šo pašu rezultātu. Tas virtuvei piešķirs  modernu piesitienu, kas saglabāsies arī gadiem ilgi pēc iegādes.

Ja šķiet, ka kontrasts starp gaišajām fasādēm un tumšo sienas paneli ir pārāk izteikts, tad lieliska opcija ir piemeklēt sienas paneli ar rakstu kā redzams šajā virtuves dizainā. Risinājumus piemeklēt var vienmēr, galvenais ir vispirms izprast, kādas ir Jūsu vēlmes!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties