Jaunais standarts

Moderna un ērta virtuve jaunajā BONAVA projektā Klusā centra tuvumā Sermuliņu ielā. Visam šajā virtuvē ir sava vieta, dizainam, erganomikai kā arī visiem traukiem un sadzīves priekšmetiem, kas atrodas aiz baltām matētām akrila fasādēm no vācu ražotāja Niemann.

Ergonomika. Viss ir ērti sasniedzams un pieejams. Iespējams viegli uzkopt un uzturēt kārtību – visam ir sava vieta, kur glabāties un paslēpties. Kā arī virtuvē ir pietiekoši daudz darba virsmas, kur pagatavot izcilas maltītes sev, draugiem un ģimenei.

Dizains. Lakonisks un estētiski baudāms, ko akcentē fasādes ar iefrēzētiem rokturiem no dāņu ražotāja Furnipart. Lielas ērtas atvilktnes, kas dod iespēju nodrošināt kārtību virtuvē.

Virtuves iekārtā integrētas veramas durtiņas, platas, ērtas atvilktnes un izvelkamas fasādes aiz kurām iebūvētas iekšējās atvilktnes no vācu ražotāja BLUM un ērti izvelkamie virtuves grozi produktu un trauku glabāšanai.

Galda virsma un sienas panelis no austriešu ražotāja EGGER. Izcili viegli kopjams un noturīgs pret triecieniem un traipiem, kas lieliski sader ar tumši pelēku, matētu tektonīta izlietni un ūdens maisītāju ar izvelkamu uzgali no vācu ražotāja FRANKE.

Gaišs, viegls un ēstētisks- šādi varētu rakstutrot šo virtuves projektu. Šāds risinājums lieliski iederēsies jebkurā mājā.

Ja Jūs interesē elegants risinājums par izdevīgu cenu Jūsu virtuvei, droši sazinieties ar mūsu komandu. Pieteikt bezmaksas 3D skici!

Dalīties