virtuves mēbeles ar fenix

Elegantas virtuves mēbeles ar fenix fasādēm – mūsdienīgs risinājums mūsdienīgam mājoklim!

Katrā mājoklī ir detaļas, kuras tam piešķir specifisku noskaņu un ietekmē ne tikai citus dizaina elemetnus, bet visu mājokļa koptēlu kopumā.  Tas var būt kāds īpašs dekors, fasāžu tonis vai, piemēram, virtuves virsma. Šajā gadījumā virtuves telpā dominē Fenix nanomateriāls, kas arī nosaka toni pārējam dizainam.

Fenix nanomateriāls ir pavisam svaiga  inovācija fasāžu jomā, tas apveino iepriekš neredzētas īpašības vienuviet. Redzot Fenix fasādi pirmo reizi uzreiz radīsies iespaids, ka tas ir neierasti tumšs, gandrīz pilnīgi bez atspīdumiem un šķietami “tīri” melns. Tas iespējams pateicoties Fenix īpašajam nanotehnoloģiju pārklājumam, kas apsorbē praktiski visu redzamās gaismas spektru. Papildus, šis pārklājums virsmu padara īpaši noturīgu pret skrāpējumiem un citiem ārējiem faktoriem un tas noslēps smērējumus veiksmīgāk kā citas alternatīvas.

Virtuves noskaņas veidošanā lielu lomu spēlē arī virsma, kura šajā elegantājā virtuvē saskaņota ar fasādēm, lai panāktu vienotu, plūdenu virtuves zonu. Decton akmens virsma var kalpot mūžīgi, tās kvalitāte un elegance ir nenoliedzama. Uz tās var izliet jebkādu šķidrumu bez jebkādām raizēm par bojājumiem, to ir neticami viegli kopt un par skrāpējumiem vispār var aizmirst. Skrāpējumi redzami vairs nebūs nekad!

Lai pieturētos pie jau iesāktās dizaina līnijas, mūsu dizaineri nolēma projektā neiekļaut rokturus, lai saglabātu plūdenās līnijas un pilnīgi tīru kopskatu, kurā nav nekā lieka. Tāpēc virtuvē iestrādāts rokturu profils, lai skapīšus joprojām varētu atvērt arī neizmantojot tradicionāla stila rokturus.

Kā jau esam minējuši, apgaismojums ir virtuves atslēga, to nedrīkst novērtēt par zemu, jo apgaismojjums nosaka kā izskatīsies virtuves  aprises dažādākajos dienas laikos. Virtuvei īpaši piemeklēts augstākās klases Šveices uzņēmuma L.E.S.S LED apgaismojums, kur nav redzama tradicionāla LED virtene, bet gan vienots gaismas elements, kas līdzinās stieplītei, kura izstaro gaismu.

Virtuve ir bagātīgi papildināta arī ar citiem augstākās kvalitātes risinājumiem, kā piemēram, Blum furnitūru un citiem mehānismiem. Mūsu dizaineri pielikuši pūliņus, lai papildinātu arī citus mājokļa aspektus. Mēbelēta tikusi arī vannasistaba, guļamistabas skapis un vēl. 

Nanomateriāli virtuves interjerā ienākuši pavisam nesen, taču tie jau tagad ir pierādījuši savu. Tos ir neticami veiglāk kopt, tie ir noturīgāki pret ārējiem faktoriem un nerāda smērējumus, ko vēl var vēlēties?

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Dalīties